Talvekontsert "Hoidke armastust "

  • Suur saal

Head külastajad! Täna toimub meie kontserdi telesalvestus. Seetõttu on kategooriliselt keelatud mobiiltelefonide kasutamine, samuti kõrvaliste foto- ja videokaameratega filmimine. Täname mõistva suhtumise eest!

Etendusel on sünkroontõlge eesti keelde.

Soovitatav vanusele 10+

Etenduse kestus 1 tundi ja 25 minutit.

Talvekontsert "Hoidke armastust " – see on kontsert-etendus, mis keskendub kõige olulisemale.  Armastusele.  Kontserdikavas on erinevate põlvkondade lemmiklaulud armastusest: alates lauludest «Voolavad ojad» («Журчат ручьи»), «Ma joonistan sind» («Я тебя рисую») ning lõpetades Zemfira ja Konstantin Meladze lugudega. Kontserdi lavastaja Artjom Garejev ja muusikaline kujundaja, meie teatri muusikaala juhataja Aleksandr Žedeljov on kokku pannud kava, mis loodetavasti aitab vaatajatel unustada igapäeva probleemid ja argitoimetused, nautida kaunist muusikat ning vaikselt kaasagi laulda.

Muusikaliste numbrite kõrval rikastavad kontsert-etendust südamlikud lood ja meenutused. Räägime meid ümbritsevast maailmast, mis on pidevas muutumises ja sellest, kui tähtis on mitte ära unustada kõige olulisemat.

Esietendus 30. oktoobril 2020. aastal.

Lavastusmeeskond:
Arvustused
Артем Гареев: я за театр, который пододвигает зрителя к катарсису https://rus.postimees.ee/
Режиссер концерта в гостях у "Кофе+" https://etvpluss.err.ee/
«С любимыми не расставайтесь» - музыкальная премьера в Русском театре https://slavia.ee/