Muinasjutt tsaar Saltaanist

A. Puškin
  • Suur saal

Head teatrikülastajad!

Etendus "Muinasjutt tsaar Saltaanist"(26.01) lükkub 5. veebruarile seoses koolides kehtivate karantiiini piirangutega.

NB! Piletite (nii PDF-piletid, kui ka piletimüügi punktidest ostetud) vahetamise või tagastamise soovi korral palume pöörduda teatri kassasse e-posti aadressil kassa@veneteater.ee

Saatke kirjaga oma pileti id-number ja tooge välja kas soovite piletit vahetada või tagastada. Piletite tagastamise vormistamiseks saatke ka oma arveldusarve number, eesnimi ja perekonnanimi (konto omaniku nimi).

Teater vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

Etendusel on sünkroontõlge eesti keelde.

Sobib vanusele 6+
Etendus kestab 1 tund ja 10 minutit

Muinasjutu sellest, kuidas poeg isast lahutati, kuidas ta lootis uuesti kohtuda ja kuidas unistused lõpuks täitusid, tõi Vene Teatri lavale Moskva lavastaja Jelizaveta Bondar. 

Puškini värsid on tema tõlgenduses seotud Aleksandr Žedeljovi loodud kammermuusikaga, mis on salvestatud parimate eesti muusikute esituses. Lavastus on tegevusrohke, vaatemänguline ja kaunis. (Kunstnik – Konsatin Solovjov). Lavastuse stilistika läheneb vanaslaavi müütidele, mis lisab tegevustikule sügavust.

Lavastaja räägib laste ja nende vanematega pereväärtustest, sellest, kuidas ületavad erinevaid maiseid probleeme need inimesed, kes liiguvad oma eesmärgi poole.

Lavastuses osalevad populaarsed ja armastatud näitlejad.

Etendusel “Muinasjutt tsaar Saltaanist“ on teil võimalik soetada endale plaat lavastuse muusika ja lauludega.

Laulavad: Ivan Aleksejev, Aleksandr Žilenko, Juri Žilin, Alina Karmazina, Dmitri Kordas, Jekaterina Kordas, Tatjana Kosmõnina, Maria Kotlova, Tatjana Manevskaja, Igor Rogatšov, Katrin Sutt, Sergei Furmanjuk, Anastassia Tsubina

Esietendus 9. detsembril 2016. aastal

Osades:
Lavastusmeeskond:
Arvustused
Русский театр представил премьеру спектакля "Сказка о царе Салтане" https://rus.err.ee/
Lavastused
05.02.2022 · 12:00
04.03.2022 · 12:00