Muusika albumi esitlus "UTOPIA"

Modulshtein
  • Suur saal

Ansambel Modulshtein esitleb uut albumit muusikaga lavastusest “Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast“

Pühapäeval, 8. septembril kell 18 toimub Vene Teatri suures saalis ansambli Modulshtein uue albumi “Utoopia“ esitlus.  Vene Teatri muusikalise juhi Aleksandr Žedeljovi eestvedamisel  salvestatud albumil kõlab tema loodud muusika lavastusele “Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast“

 Uus plaat on ühtlasi viimane kummardus Vene Teatri lavastusele “Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast“, mille tõi lavale Eesti parima lavastaja preemiaga pärjatud Artjom Garejev. Originaalmuusika kirjutas Aleksandr Žedeljov.  Lavastuse loomisel osalesid ka ansambel Modulshtein, kes igal etendusel laval musitseeris, ning loominguline ühendus AUDIOKINETICA.

See novaatorlik lavalugu oli osaks EV100 raames ellu kutsutud Eesti teatrite ühisprojektist “Sajandi lugu“. Aasta  jooksul mängiti lavastust 15 korda ning iga etendus oli unikaalne seetõttu, et loo arengu üle otsustasid teatrikülastajad, kes oma valikust kogu etenduse vältel telefonihääletuse kaudu teada andsid.  Publik tundis tihti ka huvi, kus võiks kuulata etenduses  kõlanud muusikat ning sellest lähtuvalt sündis idee salvestada originaalmuusika albumile.

“Meie kollektiiv on tegutsenud kaks aastat.  Selle aja jooksul oleme esinenud legendaarsetel festivalidel Jazzkaar, Üleheli, Manka Boutique Pop Festival.  Aasta eest tõime välja oma debüütalbumi, osalesime unikaalsel kontserdil “Tehisintellekt ja tunded“ Eesti Kontserdi projekti “Tehnoloogia ja muusika“ raames.  Uue albumi masteringi tegi andekas helirežissöör Lev Urbel.  Plaadi kujunduse autor on kunstnik Sergei Dragunov.  Album on kohe-kohe trükki jõudmas ning juba lähiajal saavad kõik soovijad täiendada oma vinüülplaatide kollektsiooni ka meie albumiga“- räägib Aleksandr Žedeljov.

 

Esitlus 8. septembril 2019. aastal.

Lavastusmeeskond:
Lavastused