JÕULUVANA TÖÖTUBA

  • Suur saal

Soovitatav vanusele 3+

Etenduse kestus: 1 tund ja 30 minutit

Jõulumaa Vene Teatris!

Meil on hea meel teatada, et Eesti kõige kaunimas teatrimajas on detsembrikuus taas avatud Jõulumaa.

Jõulumaa töötubades saab meisterdada kingitusi, nautida head tuju ja pühadeüllatusi.  Ükskõik, kas te oskate joonistada ja meisterdada või ei - Jõuluvana töötoas saavad kõik osalejad kui imeväel hakkama meeldejäävate kaunistuste, kaartide ja kingituste valmistamisega.  See aga tähendab, et sel aastal saate te oma sõpradele ja lähedastele kinkida isetehtud jõulukinke.  Jõulumaa töötuppa tuleb kaasa võtta hea tuju ja julge pealehakkamine.

Jõuluimede tuba

See on Jõulumaa kõige salapärasem tuba, kus lapsed saavad jõuluimede kohta teada palju uut ja huvitavat.  Siin räägitakse jõulu- ja vana-aasta lugusid hea ja kurja võitlusest, tõelisest sõprusest, kangelastegudest ning ebamaistest imedest.

Koos päkapikkudega loetakse vanaaegseid raamatuid, kus on kirjas kaasahaaravad jõululood.  Lisaks saavad lapsed luua ka iseenda jõulumuinasjutu,  mida oma lähedastele jõuluõhtul edasi rääkida.

Paharettide tuba

Jõulumaa kõige lõbusamas toas on lubatud ka väikesed pahandused.

Siin ootavad lapsi muinasjutukangelased, kes kontrollivad külastajate taibukust, jõudu ja naljasoont.  

 Jõulukohvik

Jõulumaal ei tohi keegi jääda tühja kõhuga. Maitsvat sööki ja jooki pakutakse Jõulukohvikus.


Jõulumaa postkontor

Kõik, kel soov saata Jõuluvanale kiri, saavad seda teha Jõulumaa postkontoris.  Kõik kirjad jõuavad kindlasti adressaadini!

Kõige väiksemate külastajate tuba

Sel ajal kui suuremad lapsed Jõulumaaga lähemat tutvust teevad, saavad emmed oma kõige väiksemate lastega puhkealal rahulikult aega veeta.

Teatri suur saal

Vene Teatri imekaunis saalis ootab lapsi Jõuluvana ise, kes tervitab oma külalisi eelolevate pühade puhul ja hoiab üleval usku jõuluimedesse.

Lisaks saab külastada Jõuluvana muuseumi, osaleda pühade fotosessioonil, proovida oma lotoõnne teatriloteriis ning teatripiletite loosis.

 Kõik Jõulumaa töötubades osalenud külastajad saavad endale ka diplomi, mis kinnitab töötoas osalemist.  Ja loomulikult täiendab diplomit ka üks magus kingitus.

See kõik on pileti hinna sees!

Vene Teatri Jõulumaa programm on vene keeles.

Lavastused