MADAME RUBINSTEIN

John Misto

Leedu Vene Teatri külalisetendused Tallinnas lükkuvad 2021. aastasse.
Uued etenduste toimumise ajad selguvad lähitulevikus.
Pileti ostnud inimestel on võimalik oma pilet vahetada ükskõik millise teise Vene Teatri etenduse vastu või tagastada pilet kuni 15. novembrini.
NB! Pileteid saab tagastada teatri kassas.
PDF- piletite omanikel palume võtta ühendust kassaga e-posti aadressil 
kassa@veneteater.ee. Kirjas on vaja ära märkida oma PDF-pileti number ja juurde lisada, kas soovite piletit tagastada või vahetada mõne teise etenduse vastu.
Teater vabandab tekkinud ebamugavuste pärast.

Koomiline draama kahes osas 

Etendus kestab 2 tundi 30 minutit

Vene keeles sünkroontõlkega eesti keelde 

Tõlge ja adaptsioon  –  Olga Varshaver ja Tatiana Tulchinsky

Austraalia dramaturgi John Misto uus komöödia avab 20. sajandi keskpaiga ameerika tööstusmaailma telgitaguseid. Loo keskmes on reaalne ajalooline isik, kosmeetikatööstuse emalõvi Helena Rubinstein (1872-1965).  Ta tegi peadpööritava karjääritõusu.  Poola vaesest juudi perest pärit tüdrukuna suutis ta tõusta kosmeetikatööstuse juhtivaks ärinaiseks.  Tema elu vürtsitasid perekondlikud konfliktid ja ägadad võitlused konkurentidega.

„Siin heidavad vaenlased üksteisele väljakutse, relvastades end lakitud küüntega ning lihvides oma naeratust veripunase huulepulgaga“- nii tutvustati seda komöödiat 2017. aastal Suurbritannia ajakirjanduses.

Näidendi lavastas tuntud leedu teatri- ja kinorežissöör Raimundas Banionis, muusika autor on teatrimuusika maestro Faustas Latenas, kunstnikutöö tegi Sergei Bocullo, kostüümide autor on tuntud teatri-, kino- ja televisioonikunstnik Daiva Petrulyte.  Lavastuses on kaastegevad Leedu Vene Teatri juhtivad näitlejad Inga Maškarina, Aleksandra Metalnikova, Valentin Krulikovski. 

 Esietendus 30.11.2018. aastal.

 

 

 

Osades:
Lavastusmeeskond:
Arvustused
Раймундас Банионис: «Мадам Рубинштейн» – о драме легендарной женщины https://www.rusudrama.lt/novosti/rajmundas-banionis-madam-rubinshtejn-o-drame-legendarnoj-zhenschiny.ee/
Инга Машкарина: во мне уже жив сильный характер мадам Рубинштейн https://www.rusudrama.lt/novosti/inga-mashkarina-vo-mne-uzhe-zhiv-silnyj-kharakter-madam-rubinshtejn.ee/
«Мадам Рубинштейн» – острая и богатая эмоциями премьера в РДТЛ https://www.rusudrama.lt/novosti/madam-rubinshtejn-ostraya-i-bogataya-emotsiyami-premera-v-rdtl.ee/