СHARONI KOOR

J. Pulinovitš

 

Lavastuse teeb eriliseks ebatavaline mängukoht. Tegevus toimub Vene Teatri suure saali interjööris.  Näitlejad mängivad eeslaval ja saalis.  Teatrikülastajate istekohad asuvad aga laval.  Piletite hinnad on vahemikus 22- 25€  (read on nummerdatud, kohad reas  on nummerdamata).

Kahekümne viie aastane Nastjake on endine imelaps.  Ta elab koos õe ja õemehega, kes armastavad teda nagu oma last ning kutsuvad teda hellitlevalt mitte Nastja, vaid Nastjake. Aga Nastjake on vaatamata kõigele sügavalt õnnetu- tema unistused ja lootused ei ole täitunud, temast  ei ole saanud lavastaari.  Ta on küll ooperiteatri  laulja,  aga siiski kõigest kooriartist. Nastjakese ainsaks hingekosutuseks kujunevad manipulatsioonid ning saatuslikud kiremängud... Et sellised mängud võivad nende autori vedada sügavale kuristikku, kust ei ole enam tagasiteed, mõistab kangelanna alles loo lõpus. 

J. Pulinovitši uus näidend “Сharoni koor“ jõuab esimest korda lavale just Vene Teatris.  Selle toob lavale Artjom Garejev, Eesti Teatri aastaauhinna laureaat nominatsioonis “parima lavastaja“.  

Esietendus 12. aprillil 2019. aastal.

Lavastusmeeskond:
Lavastused
12.04.2019 · 19:00
13.04.2019 · 18:00
30.04.2019 · 19:00
Powered by Zmei Framework