Erik ja Anna. Armastuse kunst

Tim Janson
  • Väike saal

Etendus on eestikeelse sünkroontõlkega

Soovituslik vanus 14+

Etenduse kestus 1 tund ja 45 minutit, ühe vaheajaga

NB! Väikese saali etendustele hilinejaid saali ei lubata

Eesti keelest tõlkinud: Igor Kotjuh

Tema ja Temake kohtusid esmakordselt juba lasteaias ja sellest ajast alates pole nad lahku läinud. Nad hoolivad teineteisest, elavad kaaslase tegemistele kaasa ja teavad üksteise kohta kõike. Alles aastaid hiljem selgub, et võib-olla nad ei olegi mõistnud, kes nad oma partnerile tegelikult on.

"Erik ja Anna" – näidend Mehest ja Naisest, sellest kui keeruline on täiskasvanuks saanud inimese jaoks mõista iseennast ja oma tundeid. Esmapilgul võib jääda mulje, et see on täiesti tavaline lugu sõprusest ja armastusest. Järele mõeldes mõistame, et näidendi kangelased otsivad pääsu üksindusest. Seetõttu võib lavastus ühele vaatajale tunduda komöödiana, teisele draamana.

Vene Teatri lavastuse puhul on tegemist näidendi "Erik ja Anna" esmalavastusega. See on ühtlasi ka esimene kord, kui Eesti näitekirjaniku Tim Jansoni näidendit lavastatakse vene keeles. Varem on tema näidendeid lavastatud Kuressaare Teatris, Ugala Teatris ning Kaunase Kammerteatris.

Esietendus 10. detsembril 2020

Lavastusmeeskond:
Arvustused
Русский театр Эстонии готовит новую премьеру — романтический спектакль "Эрик и Анна. Искусство любить" покажут на Малой сцене в следующий четверг, 10 декабря. https://etvpluss.err.ee/
Lavastused
27.10.2022 · 19:00
12.11.2022 · 18:00