Heategevuskontsert 'Ema kinkis elu'

  • Suur saal

 

Kallid sõbrad!

Meil on hea meel teatada, et heategevuskontsert  "Ema kinkis elu" toimub taas. 14 mail kell 16.00 kutsuvad heategevusfond Artalliance, Vene Teater ja Tallinna linn Teid osa võtma kontserdist "Ema kinkis elu". 

Üritus korraldatakse puuetega laste toetuseks. Vene Teatri laval kohtuvad Teie rõõmuks kuulsad näitlejad, lauljad, tantsijad, laste kollektiivid ja erilised lapsed.

“Alates aastast 2016 korraldame teatris heategevuskontserti, mille eesmärk on kinnitada, et ükski haigus ega füüsiline puue ei takista kõrgete tulemuste saavutamist.  Me oleme võrdsed ning iga inimene võib saavutada kõike! Meie üritus on hea näide sellest, kuidas järjepidevus viib oma unistuste täitmumiseni", kommenteerib Vene Teatri näitleja, kuraator ja kontserdi korraldaja Larissa Savankova.

Laulud emale ja emast! Kontserdi piletimüügi tulu läheb erivajadustega ja terviseprobleemidega laste ande ning loomingulisuse arendamiseks. See, kes on näinud, kuidas aplaus paneb laste silmad särama, suudab uskuda, et iga inimene on andekas.
 
Tulge kogu perega ja andke jõukohane panus ühistegevusse. Kinkige oma emadele, naistele ja vanaemadele tõeline pidu! Kontsert toimub kahes osas vaheajaga.

Üritus on vene keeles.

Lavastused