All we need is love...

Sõbrapäeva kontsert
  • RING lava

Vene Teatri helisevad hääled 

Veebruar on kuu, mil kõik soovivad võtta elu rahulikumalt. Neil pikkadel nädalatel, mis lahutavad meid kevade saabumisest, otsime uusi elamusi ja ergutust ... Me ei soovi suunduda kaugele, võib-olla on lähedaste seltsis ebatavalisele kontserdile minek just see, mida vajame!

Vene Teater kutsub kõiki, kes janunevad meeleolukate õhtute järele, sõbrapäevale pühendatud kontserdile 'All we need is love...'. Üritus toimub uues formaadis, mis sarnaneb sõprade kokkusaamisele. Kammerlik, peaaegu koduse õhustikuga kontsert on ühendatud suhtlusega publiku ja esinejate vahel. Mis võiks olla külmas veebruaris sooja pakkuvam kui sõprusele ja armastusele pühendatud õhtu?

Hubasel RING laval ootavad Teid ees tuttavad meloodiad ja lemmiknäitlejad, kes esitavad laule vene, eesti ja inglise keeles. Esinejate hulgas on Vene Teatri säravaimad hääled. Juubelihooaja populaarseim näitleja Aleksandr Žilenko astub üles looga 'Smile', karismaatiline Jekaterina Kordas lummab aga džässirütmidega. Aleksandr Ivaškevitš rõõmustab publikut kitarri saatel laulmisega. Laulunumbritega astuvad üles ka muusikalist 'Tavaline ime' tuttav ooperihäälega näitleja Anastassia Tsubina ja graatsiline noor näitleja Marika Otsa. Laval saab näha ka Anna Sergejevat, kes naaseb korraks emaduspuhkuselt eeskätt just selle projekti tarbeks. Anna Sergejeva talendi austajatel avaneb võimalus temaga ka vestelda. Kontserdil esitab ka Anna abikaasa, näitleja ja lavastaja Viktor Marvin. Aktiivselt löövad üritusel ka Vene Teatri uued näod Mikhail Manevich ja Stanislav Kolodub.

Kiirustage kutsuma kontserdile ka oma sõpru ja lähedasi, sest parim kingitus on jagatud emotsioonid. Muusikaline koosviibimine aitab kindlasti luua helge meelolu ja pakub hingesoojust pikaks ajaks. Kõiki külalisi ootab tervitusena vahujook!

Tule kontserdile sõbraga! Koos on soodsam :) 2=50 €

Üritust toetab: Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet

Lavastused
14.02.2023 · 19:00