A. Ivaškevitš ''Kontsert seoses...''

8. märtsil kell 18 kutsub Vene Teatri näitleja Aleksandr Ivaškevitš kõiki muusika- ja teatrisõpru oma loomeõhtule „Kontsert seoses...“

Vene Teatri juhtiv näitleja Aleksandr Ivaškevitš on siinses teatris töötanud rohkem kui  35 hooaega.  2020. aasta aprillis oma 60. sünnipäeva tähistav näitleja kingib juubeliaastal publikule kauni kontserdi, mille läbivaks teemaks on armastusavaldus teatrile, näitleja elukutsele ja tantsukunstile.

Kust me alustame ja kuhu jõuame? Terve meie elu koosneb juhustest ja sündmustest... „Eeloleval aastal ootab mind eest juubel ja tahaksin selle täita säravate sündmustega“- räägib Aleksandr Ivaškevitš: „Olen kindel, et kontserdiõhtu kujuneb just selliseks - suurepärased muusikud, ehedad improvisatsioonid, laulud ja luuletused, mis kõik on osa meie elust.  Kavast ei puudu ka meeldivad üllatused.“

Vene Teatri suures saalis toimuval kontserdil esitab Aleksandr Ivaškevitš tuntud autorite luulet ja laule – need on meloodiad, mis saavad osakeseks meist endist ning jätavad südamesse jälje.

Kontserdipublikul on võimalus osa saada ka fotokunstnik Aleksandr Ivaškevitši loomingust. Vene Teatri Galeriis avatakse 5. märtsil tema fotonäitus „Tänane vaade minevikust“ ning näitus on üleval ka aprillis.

Kontserdil astuvad üles andekad muusikud: Viktor Kristjan Lanberg, Tanel Ruben, Tõnu Raadik, Martin Kuusk, Kusti Lemba, Kristo Käo, Kaarel Liiv.

Lavastused