Vladimir Antipp

Näitleja
Vladimir Antipp

Lavastused

Suur saal

G. Rodari
Jõulupuude planeet
Роль: Kosmoselaeva kapten, Kapriisne minister
Suur saal

N. Gogol
Mängurid
Роль: Zamuhrõškin / Glov isa
Suur saal

S. Pisahhov
Külmunud laulud
Роль: Saveli Jõgi Ignatievitš

Elulugu

Sündis 7. novembril 1949. aastal

Õppis Moskva Riiklikus Kultuuriinstituudis, lõpetanud 1973. aastal

Vene Teatri näitleja 1973. aastast

 

Meediakajastus

Lilia Krõsina: Antipp: me elasime romantilisel ajal  (Postimees, 09.11.2009)

"Mosaiik": Pereportree: Vladimir Antipp, Liilia Šinkarjova (ETV2, 04.06.2010)

 

Rollid

2018

S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal "Külmunud laulud", lavastaja I. Kondrašova - Saveli Jõgi Ignatievitš

B.Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla", lavastaja A. Leduhhovski – Zampolit, Postanogov  

2017

L. Feuchtwanger "Giulia Farnese", lavastaja I. Lõssov – Messer Isaak  

A. Gribojedov "Häda mõistuse pärast", lavastaja S. Pektejev – Zagoretski  

G. Rodari "Jõulupuude planeet" – Kosmoselaeva kapten, Kapriisne minister

2016

M. Bulgakov "Zoika korter", lavastaja S. Fedotov – Alliluia, Hani  

C. Gozzi "Madu-naine" – Badur, Teine minister, Reetur

L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas"  – Mees

O. Wilde "Tähtis on olla tõsine" -Merrimen 

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja I.Lõssov  – Möödakäija, Juudi orkester

F. Dostojevski “Valged ööd“, lavastaja  I.Strelkin – Lõvi  

J. Švarts „Alasti kuningas“, lavastaja М. Petrovitš, L. Manonina – Linnapea

A. Ostrovski „Viimane ohver“ – Salai Saltanõtš

2014

D. Nowakowski "Mick Jaggeri huuled", lavastaja I.Strelkin – Jan

N. Gogol "Naisevõtt", lavastaja I. Lõssov – Anutškin  

2013

"Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov

M. Kurotškin "Paabeli torn 2", lavastaja  F.Grigorjan – Reisija

2012

J.O. Ekholm "Rebasemuinasjutt" – Maximillian

N. Gogol "Mängurid" – Glov vanem

А. Ostrovski "Hundid ja lambad" – Pavlin

2011

A. Ostrovski "Mets" – Milonov

Molière "Tartuffe" – Kvartett

"Kolm paksu" – Kapten Bonavintura

R. Harwood "Kvartett" – Redgie

 

2010

P. Shaffer „Equus" – Harry Dalton

Eduardo de Filippo "Besame mucho" – Silinder

2009

G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“ – Cipolone (Lavastaja A. Kladko)

Molière „Don Juan" – kerjus Francisk

V. Korostõljov „Pirosmani" – Kalur

C. Dickens „Jõuluvaimud" – Marli, Külaline, vana Joe

2008

R. Stevenson „Aarete saar“ – kapten Smollet

A. Gribojedov „Häda mõistuse pärast“ – Repetilov

J. Skulskaja.  Anderseni teoste ainetel  „Jäätunud roos“ – Kass, Valvur

2007

C. Goldoni „Mirandolina“ – Markii

2006

A. H. Tammsaare „Kuningal on külm“ – Põllumajandusminister

W. Shakespeare „Аs you like it“ – Le Bo

A. Tšehhov „Palat nr 6“ – Nikita

2005

J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“ – Metsavaht

U. Leies „Buratino lendab kuule“ – Saabastega kass

2004

A. Tšehhov „Ivanov“, lavastaja N. Krutikov – Kolmas külaline

S. Maršak „Õnnetoov sõrmus“ – Jaanuar

I. B. Singer „Toibel ja tema deemon“  – Kloostriteener

2003

F. Dostojevski „Idioot“ – Jepantšin

„Klounidel külas“ – Kloun

S. Aksakov „Tulipunane lilleke“ – Rüütel, Vene sõdalane

2002

Molière „Armastus ja kuld“

2000

I. Turgenev „Provintsitar“ – Krahv Ljubin

1999

А. Puškin „Ihnus Rüütel – Hertsog

1998

J.-B. Molière „Scapini kelmused“ – Leandr

O.Luts „Tagahoovis“ – Bražnikov

Z. Gor "Kas Teie kutsusite Lumehelbekese?" – Vana vilt

1997

А.Puškin „Padaemand“ – German

D. Fonvizin „Äbarik“ – Milon

Z. Goor „Tossike, külmavares ja teised“ – Külmavares

1996

A. Ostrovski „Talendid ja austajad“ – Vasja

1995

A. Hait „Kass Leopoldi sünnipäev“ – Arst

L. Gershe „Liblikad on vabad“ – Donald

Katariina II „Häiritud perekond“ – Trofim

A. Strinberg „Damaskusesse I“

L. Ustinov "Vanamoelised imed" – Andrei

1994

V. Hugo „Angelo, Padua türann“ – Gaboardo

A. Kitzberg „Libahunt“ – rahvas

E. Uspenski „Õudne härra Huu“ – Kobras

A. Tšehhov „Moskvasse! Moskvasse!" – Rode

J. Poiret „Perekondlik nädalalõpp“ – Valteri poeg

S. Maršak „Kuidas keset talve saabus aprill“ – Sõdur

E. de Filippo „Filumena Marturano“ – Ricardo

1993

S. Maršak „Kassimaja“ – Tuletõrjuja

O. Wilde „Leedi Windermere´i lehvik“ – härra Hopper

F. Koni „Volitusega peigmees“ – Janneau Latur

1992

L. Ustinov, O. Tabakov „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“ – Peaesineja

1991

P. Garinei, S. Giovannini, „Ciao, Rudy“ – Politseinik

Kozlovskaja "Õnne ja armastust" – Mees

J. Švarts „Punamütsike“ – Jahimees

1990

А. N. Ostrovski  „Noore Glumovi kannatused“ – Gorodulin

J. Švarts „Alasti kuningas“ – Esimene minister, Ülemjääger

S. Maugham „Truu naine“ – Bernard

V. Šukšin „Ärkamine kainestusmajas“ – Vaikija

1989

A. Dudarev „Prügimägi“ – Brigadist

V. Rozov „Kuldkutsikas“ – Noormees

V. Voinovitš „Keskmiselt karvane kodune kass“ – Esimene tollitöötaja

1988

V. Bõkov „Kolmas rakett“ – Krivjonok

M. Rozovski „Võssotski kontsert TUI-s“ – Inzener Golubtsov

T. Williams „Vieux Carré“ 

A. Hmelik „Meie koolis on kõik korras“ 

V. Merežko „Naiste laud „Jahisaalis““ – Brõzgalov

J. Štšekotšihhin „Lõks nr 46, teine kasv“ – Inter

1987

D. Samoilov „Kosvovervop“ – Koopaorav

1986

M. Lermontov „Maskiball“ – Tentsik Zvezditša

A. Volodin „Sisalik“ – Rõugearmiline

W. Shakespeare „Suveöö unenägu“ – Philostratos, Theseus

1985

A. Tšervinski „Trips-traps-trull“ – Rist

1982

V. Arro „Näete, kes tuli“ – Robert

A. Liives «Detsembriööl“ – Oskar

V. Tendrjakov „Tasumine“ – Kušelev

J. Makarov „Ei ole. Ei olnud. Ei võtnud osa“ – Komentsev

Platonov "Kogu ülejäänud eluks" – Sakslane

1981

N. Dumbadze „Igaviku seadus“ – Ettekandja

T. Róýewicz „Kartoteek“ – Mõjuvõimas inimene

H. Mänd „Sabata krokodill“ – Tühjatäis

Naidjonov "Vanjušini lapsed" – Aljoša

1980

J. Jeršov „Olümpiakomöödia“ – Hermes

A. Casona „Puud surevad seistes“ – Jahimees

1979

J. Švarts  „Lumekuninganna“ – Kay

A.-H. Tammsaare „Indrek ja Karin“ – Kelner

N. Simon „Teise avenüü vang“ – Diktor

Rozov „Metsise pesa“ – Rozov

1978

S. Mihhalkov „Jänes-Kehkenpüks“ – Jänes Kehkenpüks

J. Kilty „Armas luiskaja“ – Campbelli poeg

T. Williams „Tramm nimega „Iha““ – Noormees

A. Gaidar „Sõjasaladus“ – Väikemees Kibaltšiš

T. Williams „Klaasist loomaaed“ – Tom Wingfield

A. Dumas „Nesle´i torn“ – Philippe d'Aulnay

1977

A. Aleksin „Saatja aadress“ – Šurik

E. Fonjakova „… ja õnne isiklikus elus“ –  Värske naisemees

E. Braginski, E. Rjazanov „Teesklejad“ – Mees klaveri taga

A.-H. Tammsaare „Indrek ja Karin“ – Valvur

M. Bulgakov „Põgenemine“ – Budjonovlane

1976

A. Tolstoi „Buratino seiklused“ – Pierrot

V. Šukšin "Stepan Razin" – Kasak

B. Ratser, V. Konstantinov „Ratsukäik“ – Jura Izotov

T. Williams „Tramm nimega „Iha““ – Sanitar

G. Voltšek, M. Mikaeljan „Printsess ja puuraidur“ – Puuraidur

1975

B. Brecht, M. Zoštšenko, M. Roštšin „Kibe! Kibe! Kibe!“ – Onu August

G. Mamlin „Hei, sina, tere!“ – Valera

А.N.Ostrovski „Vassilissa Melentjeva“ – Šuiski

J. Švarts „Punamütsike“ – Metsavaht

L. Lagin „Vanake Hottabõtš“ – Volka Kostjulev

1974

V. Livšits „Parun Münchhauseni seiklused“ – asjad

A. Ostrovski „Omade vahel – ajame läbi!“ – Tiška

E. Quintero „Nigel auhind“ – Kommenteerija

E. Hemingway „Kellele lüüakse hingekella“ – Eladio

S. Maršak „Kassimaja“ – Tuletõrjuja

1973

A. Liives „Infarkt“ – Direktori poeg

G. Bokarjov „Terasesulatajad“ – Füüsik

Powered by Zmei Framework