Tatjana Jegoruškina

Näitleja
Tatjana Jegoruškina

Lavastused

Suur saal

A. J. Lerner ja F. Loewe
Minu veetlev leedi
Роль: Lillemüüja, hipodroomi külastaja, neiu Govent Gardenilt

Elulugu

Sündis 22. juunil 1984. aastal

Õpppis Moskva Kunstiteatri (MHAT) kool-stuudios I. Zolotovitsky ja S. Zemtsova kursusel, lõpetanud 2006

Vene Teatris alates 2006. aastast

 

Meediakajastused

Tatjana Jegoruškina: Rootsis võtetel on kõik korraldatud nii, et tunned ennast staarina  rus.postimees.ee

Vene Teatri näitleja Tatjana Jegoruškina saates "Täna õhtul otse-eetris" («Сегодня вечером в прямом эфире…») 07.02.2013. youtube.com

 

Rollid

2021

D.B. Pristli "Inspektor tuleb",  lavastaja  F. Loss - Sheila

2020

A. J. Lerner ja F. Loewe „Minu veetlev leedi“, lavastaja  A. Sigalova  - Lillemüüja, hipodroomi külastaja, neiu Govent Gardenilt

R. Thomas "8 armastavat naist" - lavastaja T. Kosmõnina - Augustine

2019

A. Tšehhovi “Kolme õe“ ainetel "Prozorovite maja. 40 aastat hiljem", lavastaja F. Loss - Sofiake 

2018

S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal "Külmunud laulud",lavastaja I. Kondrašova - Marfuša, ta on ju tüdruk 

Reza "Tapatöö jumal", lavastaja F. Loss - Veronique Houllie 

A. Ponizovski "Vene unenäod", lavastaja F. Loss 

A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova - Pipi

F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus", lavastaja I. Lõssov – Katerina Ivanovna Marmeladova  

2013

J. Lynn, A. Jay "Jah, härra peaminister", lavastaja I. Taska – Susan Chester, raadiokorrespondent

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja  R. Feodori – Erinia, koor

"Paabeli torn ", lavastaja M. Gatsalov

M. Kurotškin "Paabeli torn 2", lavastaja F. Grigorjan – Stujardess 

2012

S. Kozlov "Siilimuinasjutt", lavastaja F.Grigorjan – Ema

E. Josephson "Üks suveöö Rootsis", lavastaja F.Grigorjan – Sonja-tõlkija  

B. Schlink "Ümberlõikamine", lavastaja  G.Polišhjuk – Sara 

2011

A. Ostrovski "Mets", lavastaja N. Lapina – Aksjuša

Molière "Tartuffe", lavastaja O. Kulikov – Marianna

A. Volodin "Viis õhtut", ,  lavastaja A. Kladko  – Katja

2010

P. Shaffer „Equus", lavastaja  N. Lapina  – Gill Mason

2009

G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“,  lavastaja A. Kladko –  Redis

C. Goldoni „Mirandolina“, lavastaja E. Toman  – Trahteripidaja

E. Schmitt „Alasti tõde“, lavastaja  V. Petrov – Preili Golbach

A. Sokolova „Farjatjevi fantaasiad", lavastaja  N. Lapina – Ljuba

C. Dickens „Jõuluvaimud", lavastaja P. Stružkova  – Esimene vaim, Lilleneiu, Cratchitite tütar, Külaline

2008

R. Cooney „Naljakas raha“, lavastaja E. Toman  – Betti

A. Gribojedov „Häda mõistuse pärast“, lavastaja J. Jerjomin – Tugouhhovskite tütar

J. Skulskaja „Shakespeare-süit“, lavastaja O. Privis – Nõid

A. Vampilov „Vanem poeg“,  lavastaja A. Kladko – Nina

R. Cooney „Naljakas raha“, lavastaja E. Toman  – Jane Perkins

2007

D. Lipskerov „Jõgi asfaldil“,  lavastaja A. Potužnõi – Kampol

D. Mamet „M & N. Hälbed Freudi järgi“, lavastaja S. Puhljakov – Joan

J.-M. Chevret „С’est la vie“, , lavastaja M. Tšumatšenko – Kristina

"Pöial-Liisi"

2006

M. Karusoo „Täna me ei mängi“, lavastajad M. Karusoo, T. Lõhmuste – Tanja 

W. Shakespeare „Nagu teile meeldib“, lavastaja T. Sopoljov – Rosalinda

A. Ostrovski „Tulus amet“, lavastaja M. Tšumatšenko – Polja

H. C. Adersen „Lamburneiu ja korstnapühkija“, lavastaja E. Toman – Lamburneiu

R. ja  M. Cooney „Pahad poisid“ 

A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“, lavastaja V. Rõzakov, A. Anohhina – Beljajeva, Mironova

Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Printsess