Marina Malova

Näitleja
Marina Malova

Lavastused

Suur saal

Anton Tšehhov
Kirsiaed
Роль: Dunjaša, toatüdruk

Elulugu

 

Sündis 26. veebruaril 1980. aastal

Õppis Štšepkini-nimelises Kõrgemas Teatrikoolis N. N. Afonini kursusel, lōpetas 2003. aastal (kiitusega)

2003 aspirantuur (kõne õppetool), lavakõne õppejõud

2003–2010 töötas Malaja Bronnaja tänava teatris näitlejana

Vene Teatris alates 2013. aastast 

 

Rollid

2019

J. Pulinovitš  "Charoni koor" Lavastaja A. Gareev  -Аnnuška

2018

A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J.Laikova  - Proua Granberg 

 

2016

M. Bulgakov "Zoika korter" – Zoja, Mõmra

C. Gozzi "Madu-naine", lavastaja A. Bergamo – Farruskade´i õde, Amatsoon, Torguli armastatu / nõid Dzemina 

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja I. Lõssov – Dunjaša

F. Dostojevski “Valged ööd“, lavastaja I.Strelkin – Sfinks

M. Bulgakov "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Voznesenskaja, Neiu

2014

F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“, lavastaja I. Strelkin – Amelia

I. Võrõpajev „Illusioonid“, lavastaja P. Zobnin – 2. naine

M. Durnenkov "(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks", lavastaja I.Strelkin – Veronika

D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud", lavastaja S. Pepeljajev – Tarkpea Maša

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja R. Feodori – Erinia

J. Bondarenko "Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov

Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Õde Vild

J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Väravavaht

 

Rollid Malaja Bronnaja tänava teatris 20032010

"Tuhkatriinu" – Tuhkatriinu (lavastaja L. Durov)

"Tulekivi" – Printsess (lavastaja L. Durov)

"Mina ei ole Rappaport" – Lev Durovi benefiss, Lori (lavastaja L. Durov)

"Harnia kroonikad" – Proua Kobras (lavastaja Frolenkov)

"Kutse parterisse" – plastiline osa

"Kas kaaliumtsüaniid piimaga või ilma?!" ja teised rollid

 

Sõltumatud projektid

"Suveöö seksikomöödia", lavastaja I. Tomingas – Dulce
"Õhtusöök viiele prantsuse moodi", lavastaja A. Käis – Anna Karavatti
"Stavanger", lavastaja J. Muravitski – Agnes
"Näidend", produtsent J. Skulskaja – Juhan Viidingu loomingu alusel

"Kirjad rindelt", lavastaja A. Hassanov – plastiline draamaetendus
"Alice Imedemaalt", lavastaja Dobrovolskaja – Alice
"Tütarlaps tuletikkudega", lavastaja A. Hassanov – Tütarlaps tuletikkudega
Moskva Riiklik Filharmoonia: ettelugeja

 

Monolavastused

"Valge Bim Mustkõrv"

"Olga Bergolts. Blokaadi mälestuseks"

"Lumekuninganna"

 

Filmograafia
 

"Armuke" – Lera (lavastaja D. Keosajan)

"9 kuud" – episoodiline roll (lavastaja R. Gigienešvili)

"Kulagin ja partnerid" (3 seeriat nimiosadega)

Powered by Zmei Framework