Liilia Šinkarjova

Näitleja
Liilia Šinkarjova

Lavastused

Elulugu

Sündis 5. jaanuaril 1948. aastal

Õppis Vladivostoki Kunstiinstituudis

Vene Teatris alates 1971. aastast

 

Meediakajastused

"Tere hommikut, Tallinn!" Liilia Šinkarjova  youtube.com

Liilia Šinkarjova Ootamatu juubel moles.ee

Braavo, Šinkarjova! moles.ee

 

Rollid

2018

B. Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla", lavastaja A. Leduhhovski - Memm Fima

2017

F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus" – Aljona Ivanovna

A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast", lavastaja S. Pektejev – Tugouhhovskaja

2016

K. Kasparavičius "Florence", lavastaja S. Pektejev

2014

F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“, lavastaja I. Strelkin – F. G. Lorca

C. Churchill "Armastus ja informatsioon"

A. Smedberg "Poiss, kes ei kartnud midagi", lavastaja P. Stružkova – Tädi Aike

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja R. Feodori – Amm

J. Bondarenko "Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov

2011

R. Harwood "Kvartett" – Cecily Robson

2010

„Laulud meie filmidest"

2008

A. Nikolai „Natuke õrnust“ – Nanda

2007

Jean-Marie Chevret „С’est la vie“ – Jeanne Figeac

2006

A. Ostrovski „Tulus amet“ – Kukuškina

2005

J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“ – Võõrasema

2004

N. Ptuškina „Bravo, Laurencia!“ – Maia Ivanovna

2003

L. Razumovskaja „Kaasavaratu peig“ – Memm Paša

2002

J. Švarts „Punamütsike“ – Ema

2001

V. Azernikov „Pulmamarss“ – Nadõ

Shalevitsh, Vorontsov „Aladini imelamp“ – Zulfija, Aladini ema

2000

F. Dostojevski „Idioot“ – Nina Aleksandrovna

1999

E. T. A. Hoffmann „Nõiutud prints“ – Proua Trudhen

1998

A. Menchell „Ma armastan Sind igavesti!“ – Doris

O.Luts „Tagahoovis“

Z. Gor "Kas Lumehelbekest kutsusite?" – Pakane

1997

N. Grenet „Konn-tsaaritar“ – Tsaarinna

D. Fonvizin „Äbarik“ – Jeremejevna

Z. Goor „Tossike, külmavares ja teised“ – Lumememm

1996

E. Uspenski "Juurdlust viivad läbi kakukesed" – Sovkova

L. Montgomery „“Roheliste Küngaste“ Ann“ – Muriel

1995

A. Campanile „Testament Itaalia moodi, ehk Vaene Piero“ – Signora Pelaes

1994

V. Hugo „Angelo,  Padua türann“ – Dafne

A. Kitzberg „Libahunt“ – Rahvas

E. Uspenski „Õudne härra Huu“ – Vares

S. Maršak „Kuidas keset talve saabus aprill“ – Vanaeit võõrasema

1993

S. Banevitš „Vankumatu tinasõdur“ – Põrsas rahakassa

1992

J. Anouilh „Kaunis elu“ – Paruness Minna von Brahaim

N. Berberova „Väike tüdruk“ – Jevgenia

F. G. Lorca „Imeline kingsepatüdruk“ – Naabrinaine

1991

A. Tšehhov „Kirsiaed“ – Šarlotta

P. Garinei, S. Giovannini, „Ciao, Rudy“ – Roosi

Kozlovskaja "Õnne ja armastust" – Emake

J. Anouilh „Seelikutes kindralid“

1990

J. Švarts „Alasti kuningas“  – Guvernant

1989

J. Švarts „Punamütsike“ – Vanaema

V. Voinovitš „Keskmiselt karvane kodune kass“ – Kirjamees

1988

T. Williams „Vieux Carré“ – Proua Karry

Teatrifantaasiad "Ooper" – Issidorskaja

1987

J. Štšekotšihhin „Lõks nr 46, teine kasv“ – Arlekino ema

D. Samoilov „Kosvovervop“ – Elevandiemand

1986

S. Maršak, A. Nedzvetski „Mängime Maršakki“ – Missi Tvister

R. Burns „Lõbusad kerjused“ – Lesk

A. Volodin „Sisalik“ – Sisaliku ema

1985

A. Tšervinski „Trips-traps-trull“ – Null

I. Örkény „Kassimäng“ – Hiir

1984

A. Volodin „Need meie kompleksid“ – Esimene naine

Volodin "Naise monoloog"

A. Smirnov „Mu kallikesed“ – Larissa

„Kogu ülejäänud eluks“ – Jaroslavna itk

1983

F. Sologub „Väike saatan“ – Valeria

1982

M. Kuliš „Õndsuse saar“ – Astisenka

1981

T. Róýewicz „Kartoteek“ – Neiu

Roll Blok

Naidjonov "Vanušini lapsed" – Ina

1980

V. Brumel, J. Jeršov „Olümpiakomöödia“ – Ateena

A. Kazantsev „Vana maja“ – Saša

A. Casona „Puud surevad seistes“ – Felisa

A. Milne „Winnie Puhh ja kõik, kõik, kõik…“ – Küülik

1979

J. Švarts  „Lumekuninganna“ – Gerda

A. Arbuzov „Julmad mängud“ – Nelja

V. Rozov „Metsise pesa“ – Ariadna

S. Aksakov „Tulipunane lilleke“ – Aljonuška

1978

S. Mihhalkov „Jänes-Kehkenpüks“ – Jäneseema

E. Vetemaa „Õhtusöök viiele“ – Liblikas

T. Williams „Klaasist loomaaed“ – Laura Wingfield,

M. Šatrov „Minu Nadeždad“ – Olja Deikina

1977

J. Švarts  „Kaks vahtrat“ – Ivanuška

J. Švarts  „Kaks vahtrat“ – Jegoruška

G. Voltšek, M. Mikaeljan „Printsess ja puuraidur“ – Printsess

E. Fonjakova „… ja õnne isiklikus elus“ – Larissa

B. Laskin „Aeg armastada“ – Tanja

R. Thomas „Kaheksa armastavat naist“ – Katrin

1976

A. Tolstoi „Buratino seiklused“ – Rebane

M. Roštšin „Mees ja naine vajavad tuba“ – Aljona

J. Jakovlev „Minu tütar Njuša“ – Laulja

B. Ratser, V. Konstantinov „Ratsukäik“ – Tanja

1975

S. Maršak „Kassimaja“ – Kass

G. Mamlin „Hei, sina, tere!“ – Maša

1974

Livšits „Parun Münchhauseni seiklused“ – Asjad

A. Ostrovski „Omade vahel – ajame läbi!“ – Linotška

E. Quintero „Nigel auhind“ – Juana

R. Ibragimbekov „Lõvisarnane“ – Sõbranna

1973

A. Kutšajev „Esimene vahetus“ – Borja

M. Sebastian „Nimetu täht“ – Õpilane

Maurice Hennequin, Margaret Mayo "Minu naine on valetaja" – Zoe

J. Švarts „Punamütsike“ – Vanaema

A. Ostrovski „Äike“ – Teenijatüdruk

V. Rozov „Säärane olukord“ – Lidia

G. Bokarjov „Terasesulatajad“ – Tonja

1972

A. Sagaltšik „Võlupill“ – Kurat

"Kõrvaline isik" – Stjuardess, Ülemteener

A. Aleksin „Saatja aadress“ – Tosja

I. Drutse „Meie nooruse linnud“ – Pavli ema

1971

L. Žuhhovitski „Isekeskis ingliteta“ – Galja

M. Roštšin „Valentin ja Valentina“ – Maša

N. Gogol „Revident“ – Teenijatüdruk

Powered by Zmei Framework