Dmitri Kosjakov

Näitleja
Dmitri Kosjakov

Lavastused

Suur saal

Anton Tšehhov
Kirsiaed
Роль: Semjon Jepihhodov, kontoriametnik
Sagadi mõis

I. Turgenev
Kuu aega maal
Роль: Mihhaila Aleksandrovitš Rakitin

Elulugu

 

Sündis 13. detsembril 1976. aastal

Õpppis Moskva Kunstiteatri (MHAT) kool-stuudios I. Zolotovitsky ja S. Zemtsova kursusel, lõpetanud 2006. aastal

Vene Teatris alates 2006. aastast

 

Varasemad teatritööd

Mängis Moskva Tšehhovi-nimelise Kunstiteatri lavastuses „Ärge lahkuge oma armsamatest“ 

Kool-stuudios mängis näidendites „Maiöö ehk uppunu“, „Kolm õde“, „Hamlet“, „Klass-kontsert“ 

Võttis osa Merle Karusoo teatriprojektist „SOS“ (2001)

 

Meediakajastus

Näitleja: igas rollis on saladus, mis motiveerib, sunnib otsima, fantaseerima rus.delfi.ee

Saade vene keel kõnelevate näitlejate reisist mööda Eestit oli ETV kanali TOP-10s rus.err.ee

 

Rollid

2019

A. Tšehhovi “Kolme õe“ ainetel "Prozorovite maja. 40 aastat hiljem", lavastaja F. Loss - Ivan Petrovitš 

2018

 V. Pelevin "Omon Ra", lavastaja N.Betehtin - Otto Plutsis, Jääger 

 J. Reza "Tapatöö jumal", lavastaja F. Loss  - Michel Houllie

I.Turgenev "Kuu aega maal", lavastaja F. Loss 

W. Shakespeare "Richard III", lavastaja S. Potapov – Kuningas Edward IV, Edward Walesi prints, Norfolki hertsog, 2. linnaelanik

2017
F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus", lavastaja I. Lõssov – Porfiri Petrovitš
L. Feuchtwanger "Giulia Farnese", lavastaja I. Lõssov – Ippolito d'Este
"IMPOSTROX sündroom" (W.Shakespeare, L.Tolstoi, J.Anouilh), lavastaja T. Kosmõnina

2016
P. Piik ja M.-L. Lill "Teisest silmapilgust", lavastajad P. Piik ja M.-L. Lill
C. Gozzi "Madu-naine", lavastaja A. Bergamo – Farruscad – Tiflise kuningas

2015
A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja Igor Lõssov – Jepihhodov
J. Švarts „Alasti kuningas“, lavastaja М. Petrovitš – Linnapea
A. Ostrovski „Viimane ohver“, lavastaja V.Troitski – Luka Gerasimõtš Dergatšjov

2014
I. Võrõpajev „Illusioonid“, lavastaja P. Zobnin – Esimene mees
M. Durnenkov "(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks", lavastaja I. Strelkin  – Kostja
M. Frisch "Elulugu", lavastaja I. Strelkin – Registraator

2013
Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja R. Feodori – Tiresias
V. Rozov "Õnn kaasa!", lavastaja I. Strelkin – Arkadi
"Paabeli torn 1", lavastaja M. Gatsalov
M. Kurotškin "Paabeli torn 2", lavastaja F. Grigorjan – Reisija
J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Kuningas

2012
M. Bulgakov "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Professor Preobraženski
L. Carroll "Snarki jaht", lavastaja S. Pepeljajev – Balabon, Vanakraamikaupmees
А. Ostrovski "Hundid ja lambad", lavastaja T. Nassirov – Vukol Tšugunov

2011
A. Ostrovski "Mets", lavastaja N. Lapina – Štšaslivtsev
A. Dumas "Kolm musketäri", lavastaja N. Lapina – Autor, A. Dumas, Kardinal Richelieu
Molière "Tartuffe", lavastaja Oleg Kulikov – Ohvitser, kvartett
J. O. Ekholm "Rebasemuinasjutt", lavastaja J. Gorohovskaja – Kukk Petrus

2010
„Hõbeajastu“ – Gumiljov
„Muinasjutud“ – Venja
A. Tšehhov „Kajakas", lavastaja A. Nasõbulin – Trigorin
C. Dickens „Jõuluvaimud", lavastaja P. Stružkova – Fred

2009
Molière „Don Juan", lavastaja M. Bõtškov – Don Carlos
G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“, lavastaja A. Kladko – Hernehirmutis, Mister Morkow
J. Kim G. Auerbakh „Amorid lumes“, lavastaja J. Granitova-Lavrovskaja – Triška
N. Gogol „Hullumeelse päevik“, lavastaja Anton Kovalenko – Ametnik, 2. sanitar
A. Sokolova „Farjatjevi fantaasiad", lavastaja N. Lapina – Pavel Fartjajev

2008
R. Stevenson „Aarete saar“, lavastaja N. Lapina – Ben Gunn
A. Vampilov „Vanem poeg“, lavastaja Aleksandr Kladko – Busõgin

2007
Ch. De Laclos „Ohtlikud suhted“, lavastaja М. Tšumatšenko – Azolan
Q. Tarantino „Marukoerad“, lavastaja A.Trifonova – Mister Belõi
Jean-Marie Chevret „С’est la vie“, lavastaja М.Tšumatšenko – Samir
„Pöial-Liisi“

2006
M. Karusoo „Täna me ei mängi“, lavastajad M. Karusoo, T. Lõhmuste
W. Shakespeare „Nagu teile meeldib“, lavastaja T. Sopoljov – Oliver
A. Ostrovski „Tulus amet“, lavastaja М. Tšumatšenko – Žadov
A. Tšehhov „Palat nr 6“, lavastaja Aljona Anohhina – Moiseika
H. C. Adersen „Lamburneiu ja korstnapühkija“, lavastaja E. Toman – Kohlajalg
A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“, lavastajad V. Rõžakov, A. Anohhina – Kulturnik, Nikulin

Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“, lavastaja P. Stružkova – Räästahabe

Powered by Zmei Framework