Dmitri Kordas

Näitleja
Dmitri Kordas

Lavastused

Suur saal

Edmond Rostand
Cyrano de Bergerac
Роль: De Valvert, markii, kuninglik kaardiväelane, kaputsiini munk
Suur saal

Lewis Carroll
Alice
Роль: Tõuk, Dodo, Kass, lind

Elulugu

 

Sündis 19. augustil 1986. aastal

Õppis Venemaa Teatrikunsti Instituudis (RATI-GITIS), A. Borodini meistriklassis, lõpetanud 2009 

Vene Teatris alates 2011. aastast 

 

Rollid

2022

J. Švarts "Tavaline ime", lavastaja S. Golomazov –Peaminister

E. Rostand "Cyrano de Bergerac", lavastaja  F.Loss – markii De Valvert, kuninglik kaardiväelane, kaputsiini munk

2021

M. Bulgakov "Meister ja Margarita", lavastaja S. Fedotov  Azazello

L. Carroll "Alice", lavastaja J.Laikova Tõuk, Dodo, Kass, lind 

D. B. Priestley "Inspektor tuleb", lavastaja  F. Loss Eric

2020

A. J. Lerner, F. Loewe "Minu veetlev leedi", lavastaja A.Sigalova  Freddy Eynsford-Hill 

G. A. Bürger "Parun Münchhauseni seiklused", lavastaja D. Zandberg 

2019

A. Bogatševa "Imede öo ehk mänguasjad ärkavad ellu...", lavastaja F. Loss Jänes

A. Puškin "Ruslan ja Ludmilla", lavastaja D. Azarov 

J. Pulinovitš  "Charoni koor", lavastaja A. Garejev Gena

2018

V. Pelevin "Omon Ra", lavastaja N. Betehtin  Dima Matjuševitš 

W. Shakespeare "Richard III", lavastaja S. Potapov – George, Clarence’i hertsog, Sir Richard Ratcliffe, Richard, Yorki hertsog

A. Vampilov "Pardijaht", lavastaja K. Shahmardan – Sajapin

2017

E. Ionesco "Sonimine kahele", lavastaja A. Garejev – Sõdur

G. Rodari "Jõulupuude planeet", lavastaja N. Indeikina – Robot-kelner, Robot-mänguasjade müüja, Lõbus minister, Televiisor

2016

M. Bulgakov "Zoika korter", lavastaja S. Fedotov – Gandzalin, GPU

V. Zaikin "Viimane korrus", lavastaja V. Zaikin – Tööliste brigaadi liige 

A. Puškin "Muinasjutt tsaar Saltaanist", lavastaja J. Bondar – Konferansjee

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja I. Lõssov – Jaša

J. Švarts „Alasti kuningas“, lavastaja М. Petrovitš (L. Manonina) – Õrnade tunnete minister

N. Gogol "Naisevõtt", lavastaja I. Lõssov – Anutškin

A. Ostrovski „Viimane ohver“, lavastaja V. Troitski – Vaatleja

2014

N. Gogol "Mängurid", lavastaja S. Fedotov – Iharev

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja Roman Feodori – Valvur

J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Metsaülem

2012

M. Bulgakov "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Doktor Bormental, Kolmas

L. Carroll "Snarki jaht", lavastaja S. Pepeljajev – Pankur

А. Ostrovski "Hundid ja lambad", lavastaja T. Nassirov – M. B. Lõnjajev

"Kas ma tohiks olla Mozart?", lavastaja J. Kornjag – Patsient

2011

A. Ostrovski "Mets", lavastaja N. Lapina – Karpkala

E.-E. Schmitt „Frédérick ehk Kuritöö bulvar", lavastaja S. Morozov Mu de Zvon

J. Oleša "Kolm paksu", lavastaja N. Indeikina – Kolmas paks

G. Rodari „Cipollino ja tema sõprade seiklused“, lavastaja A. Kladko – Mastino

A. Dumas "Kolm musketäri", avastaja N. Lapina – Athos

A. Volodin "Viis õhtut", lavastaja A. Kladko – Slava

2008

R. Stevenson „Aarete saar“, lavastaja N. Lapina – Squire Trelawney