Dmitri Kordas

Näitleja
Dmitri Kordas

Lavastused

Elulugu

 

Sündis 19. augustil 1986. aastal

Õppis Venemaa Teatrikunsti Instituudis (RATI-GITIS), A. Borodini meistriklassis, lõpetanud 2009 

Vene Teatris alates 2011. aastast 

 

Rollid

2020

A. J. Lerner ja F. Loewe "Minu veetlev leedi", lavastaja A.Sigalova - Freddy Eynsford-Hill 

G. A. Bürger "Parun Münchhauseni seiklused", lavastaja D. Zandberg 

2019

A. Bogatševa "Imede öo ehk mänguasjad ärkavad ellu...", lavastaja F. Loss - jänes

A. Puškin "Ruslan ja Ludmilla", lavastaja D. Azarov 

J. Pulinovitš  "Charoni koor", lavastaja A. Gareev - Gena

2018

V. Pelevin "Omon Ra", lavastaja N. Betehtin - Dima Matjuševitš 

W. Shakespeare "Richard III", lavastaja  S. Potapov – George, Clarence’i hertsog, Sir Richard Ratcliffe, Richard, Yorki hertsog

A. Vampilov "Pardijaht", lavastaja K. Shahmardan – Sajapin

2017

E. Ionesco "Sonimine kahele", lavastaja A. Garejev  – Sõdur

G. Rodari "Jõulupuude planeet", lavastaja N. Indeikina – Robot-kelner, Robot-mänguasjade müüja, Lõbus minister, Televiisor

2016

M. Bulgakov "Zoika korter", lavastaja S. Fedotov – Gandzalin, GPU

V. Zaikin "Viimane korrus", lavastaja V. Zaikin – Tööliste brigaad 

A. Puškin "Muinasjutt tsaar Saltaanist", lavastaja J. Bondar – Konferansjee

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed", lavastaja Igor Lõssov – Jaša

J. Švarts „Alasti kuningas“, lavastaja М. Petrovitš (L. Manonina) – Õrnade tunnete minister

N. Gogol "Naisevõtt", lavastaja I. Lõssov – Anutškin

A. Ostrovski „Viimane ohver“, lavastaja V.Troitski – Vaatleja

2014

N. Gogol "Mängurid", lavastaja S. Fedotov – Iharev

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone", lavastaja Roman Feodori – Valvur

J. Švarts "Tuhkatriinu", lavastaja P. Stružkova – Metsaülem

2012

M. Bulgakov "Koera süda", lavastaja N. Lapina – Doktor Bormental, Kolmas

L. Carroll "Snarki jaht", lavastaja S. Pepeljajev – Pankur

А. Ostrovski "Hundid ja lambad", lavastaja T. Nassirov – M. B. Lõnjajev

"Kas ma tohiks olla Mozart?", lavastaja J. Kornjag – Patsient

2011

A. Ostrovski "Mets", lavastaja N.Lapina – Karpkala

E.-E. Schmitt „Frédérick ehk Kuritöö bulvar", lavastaja S. Morozov - Mu de Zvon

J. Oleša "Kolm paksu", lavastaja N. Indeikina – Kolmas paks

G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“, lavastaja A. Kladko – Mastino

A. Dumas "Kolm musketäri", avastaja N.Lapina – Athos

A. Volodin "Viis õhtut", lavastaja A. Kladko – Slava

2008

R. Stevenson „Aarete saar“, lavastaja N.Lapina – Squire Trelawney