Anton Andrejuk

Valguskunstnik
Anton Andrejuk

Elulugu

Sündis 5. septembril 1980. aastal

Vene Teatris alates 1998. aastast

Valguskunstnik alates 2014. aastast

 

Meediakajastus

Ebatavaline elukutse: teatri valguskunstniku tööpäev etvpluss.err.ee

 

Tööd mujal

2018 

G.Verdi "Trubaduur". Astrahani Riiklik Ooperi- ja Balletiteater. Lavastaja I. Lõssov  

M. Astrõbartsev. "Armastada". Astrahani Riiklik Ooperi- ja Balletiteater. Lavastaja I. Lõssov

N. Gogol. "Mängurid." Astrahani Riiklik Ooperi- ja Balletiteater. Lavastaja I. Lõssov

2019

Festivali lõputseremoonia PÖFF

2022

Eesti Noorsooteater N. Gogol."Sinel" Lavastaja D. Zandberg 7.04 

 

Tööd Vene Teatris

 

2022

J. Švarts "Tavaline ime" Lavastaja S. Golomazov 26.08

Lastekirjanikud "Mängime ja loeme koos Julia Kalendaga" Lavastaja A. Markova 3.06 

Lastekirjanikud "Aleksei Serovi metsajutud" Lavastaja A. Markova 3.06 

Lastekirjanikud "Hiireke Pik" Animeeritud etendus Lavastaja A. Markova 3.06 

 I.Turgenev“Armuleivasööja” Lavastaja  F.Loss 27.05

E. Rostan "Cyrano de Bergerac"  Lavastaja  F.Loss 8.04

2021

 K.Nikitina näidend S. Maršaki luuletuste põhjal “Kes koputab mu uksele…? "Lavastaja A. Mankajeva 28.01

 I.Vyrypajev "Delhi tantsu"  Lavastaja  Filipp Loss 26.11

M. Frayn "Lavalised segadused"  Lavastaja P. Pedajas 5.11

M. Bulgakov "Meister ja Margarita"  Lavastaja S. Fedotov 15.10

A. Kureitšik Lavastusprojekt "VALGEVENEMAA 2020" Lavastajad  A. Garejev/ V. Marvin 9.08

S.Mrožek Mrožek Lavastaja V. Marvin/ D. Kosjakov 25.08

A. Ostrovski Tarkpea Lavastaja Georgi Kutlis 19.08 

L. Carroll "Alice" Lavastaja Juliana Laikova 27.05

D.B. Pristli "Inspektor tuleb" Lavastaja  Filipp Loss 22.01

 

2020

T. Janson "Erik ja Anna. Armastuse kunst" Lavastaja  Jaak Allik  10.12

E.T.A. Hoffmann   «Pähklipureja»  Lavastaja Irina Kondrašova 4.12

Talvekontsert "Hoidke armastust " , lavastaja A. Garejev 30.10

A. J. Lerner ja F. Loewe "Minu veetlev leedi", lavastaja A. Sigalova 5.09

R. Thomas "8 armastavat naist"  Lavastaja Tatjana Kosmõnina 25.09

G. A. Bürger "Parun Münchhauseni seiklused" Lavastaja D. Zandberg 25.01

Kontsert  MODULSHTEIN 26.01 (A. Zedeljov)

''Kontsert seoses...'' 8.03 (A. Ivaškevitš)

 

2019

A. Kivirähk “Eesti matus“.  Lavastaja Ü. Saaremäe. 25.01

O. Muhhina "Olümpia" Lavastaja F.Loss 8.03

L. Andrejev "Vasjake" Lavastaja D. Zandberg 28.03

J. Pulinovitš "Сharoni koor" Lavastaja A. Gareev  12.04

#Kasseeonetendus?  klassi kontsert 1.09

 A. Tšehhovi “Kolme õe“ ainetel Prozorovite maja. 40 aastat hiljem 12.09

 A. Puškin ”Ruslan ja Ludmilla”  Lavastaja D. Azarov  20.09

A. Arbuzov "Vanamoeline komöödia" Lavastaja A. Kladko 25.10

W. Herrndorf / R. Koall “Goodbye, Berlin!“, lavastaja P. Solotowizki 15.11

 A. Bogatševa  "Imede öo ehk mänguasjad ärkavad ellu..."  (Lavastaja F. Loss) 7.12

A. Fink "Käest kätte" (Lavastaja A. Markova) 28.12
 

2018

V. Pelevin "Omon Ra". Lavastaja N. Betehtin. 20.12

S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal "Külmunud laulud". Lavastaja I.Kondrašova. 8.12

Y. Reza "Tapatöö jumal". Lavastaja F. Loss. 20.10

S. Zlotnikov "Tuli mees naise juurde". Lavastaja S. Zlotnikov. 28.09

"Tuleb/Ei tule.  Eesti 100 aasta pärast". Lavastaja  A. Garejev. 23.08

I. Turgenev "Kuu aega maal".  Lavastaja F. Loss. 30.05

B. Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla". Lavastaja A. Leduhhovski. 9.05

 A. Voloshina "Nastja, Nastja, Nastja..." lavastaja T. Kosmõnina 28.04.

 A. Vampilov "Pardijaht". Lavastaja K. Shahmardan. 19.04

W. Shakespeare "Richard III" lavastaja  S. Potapov.16.02. 

A. Ponizovski "Vene unenäod". Lavastaja F. Loss. 1.03 

A. Lindgren "Pipi Pikksukk". Lavastaja J. Laikova. 23.03

2017

A. Strindberg "Preili Julie". Lavastaja A Kiselius. 8.02

F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus". Lavastaja I. Lõssov. 20.02

E. Ionesco "Sonimine kahele". Lavastaja A. Garejev. 17.03

I. Võrõpajev "Valentinipäev". Lavastaja P. Raudsepp. 28.04

 L. Feuchtwanger "Giulia Farnese". Lavastaja I. Lõssov. 8.08

 A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast". Lavastaja S. Pektejev. 27.10 

"IMPOSTRIX sündroom" (W.Shakespeare, L.Tolstoi, J.Anouilh). Lavastaja T. Kosmõnina. 2.12 

G. Rodari "Jõulupuude planeet". Lavastaja N. Indeikina. 8.12

2016

L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas". Lavastaja I. Šagalov. 28.11

M. McDonagh "Padjamees". Lavastaja I. Strelkin. 27.01

Don Nigro "Öö Evale". Lavastaja I. Lõssov. 22.04

F. Dostojevski "Ülestähendusi põranda alt". Lavastaja G. Volodin. 8.05

C. Gozzi "Madu-naine". Lavastaja A. Bergamo. 3.09

 K. Kasparavičius/S. Pektejev "Florence". Lavastaja S. Pektejev. 29.10

V. Zaikin "Viimane korrus". Lavastaja V. Zaikin. 4.11

J. Skulskaja "Rumal hiireke". Lavastaja J. Skulskaja. 08.12

 A. Puškin "Muinasjutt tsaar Saltaanist". Lavastaja J. Bondar. 9.12

2015

A. Nothomb "Vaenlane".  Lavastaja A. Garejev.  24.03

F. Dostojevski “Valged ööd“. Lavastaja I. Strelkin.  15.05

А. Puškin, J. Wilson “Pidu katku ajal“. Lavastaja I. Lõssov. 30.07

M. Modzelevski „Kroonimine“. Lavastaja I.Lõssov. 5.11

„Kuidas koer õnne otsis“. Jaapani muinasjuttude ainetel. Lavastaja Dajana Zagorskaja. 5.12

2014

F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“. Lavastaja Ivan Strelkin. 27.02

2011

Projekt „Võimalused“ - muusikalise rütmika õpetaja. (Lavastajad A. Garejev, A. Kobin)