Alexandr Domowoy

Näitleja
Alexandr Domowoy

Lavastused

Suur saal

Michael Frayn
Lavalised segadused
Роль: Roger Tramplemain (Garry Lejeune)
Suur saal

Edmond Rostand
Cyrano de Bergerac
Роль: Jodelet, teatri direktor, markii, kuninglik kaardiväelane
Suur saal

Ernst Theodor Amadeus Hoffmann
Pähklipureja
Роль: Hiirekuninga minister, õukondlane, teener

Elulugu

 

Sündis 30. novembril 1988. aastal

Õppis 20072009 kool-stuudios TODES Tallinn 

20122013 Tallinna Ülikool, tantsu- ja koreograafia õppetool

Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, K. Komissarovi kursus (lõpetanud 2017. aastal)

Vene Teatris alates 2017. aastast

Vene Teatri ja Cinamon kino koostööprojekti kõneisik cinamonkino.com

 

Rollid

2022

J. Švarts "Tavaline ime", lavastaja S. Golomazov  Jahimehe õpilane

V. Bianki "Hiireke Pik", lavastaja A. Markova 

I.Turgenev “Armuleivasööja”, lavastaja  F.Loss  Pjotr 

E. Rostand "Cyrano de Bergerac",  lavastaja  F.Loss  Jodelet, teatri direktor, markii, kuninglik kaardiväelane

2021

M. Frayn "Lavalised segadused", lavastaja P. Pedajas – Roger Tramplemain (Garry Lejeune)

A. Ostrovski "Tarkpea", lavastaja G. Kutlis – Lakei 

2020

E.T. A. Hoffmann  «Pähklipureja», lavastaja I. Kondrašova – Hiirekuninga minister, õukondlane, teener

Talvekontsert "Hoidke armastust", lavastaja A. Garejev

A. J. Lerner, F. Loewe "Minu veetlev leedi", lavastaja A.Sigalova – Jamie

2019

A. Fink "Käest kätte", lavastaja A. Markova

P. Demirski "Ära  imesta, kui sinu maja süütama tullakse", lavastaja J.Muravitski – Tööline 

J. Pulinovitš "Charoni koor", lavastaja A. Garejev

2018

V. Pelevin "Omon Ra", lavastaja N. Betehtin – Leitnant Lavrov 

A. Lindgren "Pipi Pikksukk", lavastaja J. Laikova – Kange Adolf

A. Šipenko  "Desertöör", lavastaja I. Prozorov

2017

G. Rodari "Jõulupuude planeet", lavastaja N. Indeikina – Kosmoselaeva tüürimees, Kosmodroomi robot-tööline, Koer-ülikoer

 A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast", lavastaja S. Pektejev – Skalozub 

G. Bjork "Gagarini tee", lavastaja P. Pronin