Arhiiv

2019

1. P. Demirski "Ära  imesta, kui sinu maja süütama tullakse". Lavastaja Juri Muravitski. 18.01

2. A. Kivirähk "Eesti matus". Lavastaja Üllar Saaremäe. 25.01 

3. L. Andrejev "Vasjake". Lavastaja Daniil Zandberg. 28.03 

4. J. Pulinovitši  "Charoni koor". Lavastaja Artjom Garejev 12.04

5. Õppestuudio noorte  loometöödel #KasSeeOnEtendus? Lavastaja Artjom Garejev  1.09

6. A. Tšehhovi “Kolme õe“ ainetel "Prozorovite maja. 40 aastat hilem" Lavastaja Filipp Loss 12.09

7. A. Puškin "Rusland ja Ludmilla". Lavastaja Deniss Azarov 20.09

8. A. Arbuzov "Vanamoeline komöödia" Lavastaja Aleksandr Kladko 25.10

9. W. Herrndorf / R. Koall  “Goodbye, Berlin!“ Lavastaja Polina Solotowizk 15.11

10.  A. Bogatševa  "Imede öo ehk mänguasjad ärkavad ellu..."  Lavastaja F. Loss 7.12

 

2018

1. W. Shakespeare "Richard III". Lavastaja  Sergei Potapov. 16.02

2. A. Ponizovski "Vene unenäod". Lavastaja Filipp Loss. 1.03 

3.  A. Vološina "Nastja, Nastja, Nastja..." Lavastaja Tatjana Kosmõnina. 28.04

4. A. Lindgren "Pipi Pikksukk". Lavastaja Juliana Laikova. 23.03  

5. A. Vampilov "Pardijaht". Lavastaja Karman Šahmardan. 19.04 

6. B. Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla". Lavastaja Anatoli Leduhhovski. 9. 05 

7. I. Turgenev "Kuu aega maal". Lavastaja Filipp Loss. 30.05 

8. "Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast". Lavastaja Artjom Garejev. 23.08

9. S. Zlotnikov "Tuli mees naise juurde". Lavastaja Semjon Zlotnikov. 28.09  

10. A. Šipenko "Desertöör". Lavastaja I. Prozorov 

11.  J. Reza "Tapatöö jumal". Lavastaja Filipp Loss. 20.10

12. "Külmunud laulud" (S. Pisahhovi Põhjamaa muinasjuttude põhjal). Lavastaja Irina Kondrašova. 8.12  

13. V. Pelevin "Omon Ra". Lavastaja Nikita Betehtin 20.12

2017

1. F. Dostojevski "Kuritöö ja karistus". Lavastaja Igor Lõssov. 20.02

2. G. Bjork "Gagarini tee". Lavastaja P. Pronin. 01.02

3. A. Strindberg "Preili Julie".  Lavastaja A. Kiselius. 8.02

4. B. Schweiger "Anna käsk, füürer!". Lavastaja Vitali Kogut. 5.03

5. E. Ionesco "Sonimine kahele". Lavastaja Artjom Garejev. 17.03

6. I. Võrõpajev "Valentinipäev". Lavastaja Peeter Raudsepp. 28.04

7. "Teelt eksinud tramm" (hõbeajastu luuletajate looming, kava autor Jelena Skulskaja). Lavastaja Maria Šorstova (teatri stuudio lavastus)

8. "Kärbse-Kärdi nimepäev" (K. Tšukovski näidendi ainetel), Jelena Skulskaja lavaversioon ja lavastus 3.06 

9. L. Feuchtwanger "Giulia Farnese". Lavastaja Igor Lõssov 8.08

10. A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast". Lavastaja Stepan Pektejev. 27.10

11. "IMPOSTRIX sündroom" (W.Shakespeare, L.Tolstoi, J.Anouilh). Lavastaja Tatjana Kosmõnina. 2.12 

12. G. Rodari "Jõulupuude planeet". Lavastaja Natalja Indeikina 8.12 

2016

1. M. McDonagh "Padjamees". Lavastaja Ivan Strelkin. 27.01

2. M. Bulgakov "Zoika korter". Lavastaja Sergei Fedotov. 24.03

3. Don Nigro "Öö Eevale". Lavastaja Igor Lõssov. 22.04

4. P. Piik ja M.-L. Lill "Teisest silmapilgust". Lavastajad Paavo Piik ja Mari-Liis Lill. 27.04 (koostööprojekt Linnateatriga)

5. O. Wilde "Tähtis on olla tõsine". Lavastaja Ivan Strelkin. 6.05

6. "Brodsky tänav. Kohvik Mandelštam" (J. Skulskaja luulekompositsioon). Lavastaja M. Šorstova (teatri stuudio lavastus)

7. F. Dostojevski "Ülestähendusi põranda alt". Lavastaja G. Volodin. 8.05 (projekti Old future theatre raames)

8. W. Hauff "Külm süda". Lavastaja Anrei Tsisaruk. 1.09 (projekti Old Future Theatre raames)

9. C. Gozzi "Madu-naine". Lavastaja Alessio Bergamo. 3.09

10. K. Kasparavičius/S. Pektejev "Florence". Lavastaja Stepan Pektejev. 29.10

11. V. Zaikin "Viimane korrus". Lavastaja Vladimir Zaikin. 4.11

12. A. Puškin "Muinasjutt tsaar Saltaanist". Lavastaja Jelizaveta Bondar. 9.12

13. J. Skulskaja "Rumal hiireke". Lavastaja Jelena Skulskaja. 08.12 (teatri stuudio lavastus)

14. L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas". Lavastaja Ilja Šagalov

2015

1. A. Nothomb "Vaenlane". Lavastaja Artjom Garejev. 24.03

2. A. Tšehhov "Kirsiaed". Lavastaja Igor Lõssov. 24.04

3. F. Dostojevski “Valged ööd“. Lavastaja Ivan Strelkin. 15.05

4.​ А. Puškin, J. Wilson “Pidu katku ajal“. Lavastaja Igor Lõssov. 30.07

5.​ J. Švarts „Alasti kuningas“. Lavastaja Мilla Petrovitš (Ljudmilla Manonina).  5.09

6.​ M. Modzelevski „Kroonimine“. Lavastaja Igor Lõssov.  5.11

7. A. Ostrovski „Viimane ohver“. Lavastaja Vlad Troitski. 20.11

8.​ „Kuidas koer õnne otsis“ (Jaapani muinasjuttude ainetel). Lavastaja Dajana Zagorskaja. 5.12

2014

1. F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“. Lavastaja Ivan Strelkin. 27.02

2.​ I  Võrõpajev „Illusioonid“. Lavastaja Pavel Zobnin. 9.03

3.​ C. Churchill "Armastus ja informatsioon". Lavastaja Adrian Giurgea. 18.03

4.​ D. Nowakowski "Mick Jaggeri huuled". Lavastaja Ivan Strelkin. 15.04 (väike saal)

5.​ "Vanaema ja 99 liblikat". Lavastaja Kaja Kann. 23.05 (väike saal)

6.​ A. Tšehhov "Onu Vanja". Lavastaja Igor Lõssov. 5.09

7.​ M. Durnenkov "(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks". Lavastaja Ivan Strelkin. 2.09 (Von Krahli teatri ruumides)

8.​ A. Smedberg "Poiss, kes ei kartnud midagi". Lavastaja P. Stružkova. 18.09 (väike saal)

9.​ J. Tätte "Palju õnne argipäevaks!". Lavastaja Roman Baskin. 17.10 (väike saal, taast.) 

10.​ M. Frisch "Elulugu". Lavastaja Ivan Strelkin. 19.11 (väike saal)

11.​ N. Gogol "Naisevõtt". Lavastaja Igor Lõssov. 22.11

12.​ D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud". Lavastaja Saša Pepeljajev. 5.12.

2013

1.​ Jonathan Lynn, Antony Jay "Jah, härra peaminister". Lavastaja Ilmar Taska

2.​ Sophokles, Jean Anouilh "Antigone". Lavastaja Roman Feodori.  28.03

3.​ V. Rozov "Õnn kaasa!". Lavastaja Ivan Strelkin. 19.04

4.​ T. Tellegen "Ritsikas". Lavastaja Veronika Šahhova. 1.06

5.​ J. Bondarenko "Paabeli torn 1". Lavastaja Marat Gatsalov. 29.08

6.​ M. Kurotškin "Paabeli torn 2". Lavastaja Filipp Grigorjan. 8.11

7.​ J. Švarts "Tuhkatriinu". Lavastaja Polina Stružkova. 6.12

2012

1 S. Kozlov "Siilimuinasjutt". Lavastaja Ljudmila Manonina. 10.02

2. N. Gogol "Mängurid". Lavastaja Sergei Fedotov.

3. M. Bulgakov "Koera süda". Lavastaja Natalja Lapina. 31.03

4. E. Josephson. "Üks suveöö Rootsis". Lavastaja Ilmar Taska. 20.04 (väike saal)

5. L. Carroll. "Snarki jaht". Lavastaja Saša Pepeljajev. 12.06 (kino "Helios" ruumides)

6. J. Ungard "Kosmonautika päev". Lavastaja Deniss Husnijarov. 8.09 (väike saal)

7. А. Ostrovski "Hundid ja lambad". Lavastaja Timur Nassirov. 28.09

8. B. Schlink "Ümberlõikamine". Lavastaja Galina Polišjuk. 11.10 (väike saal) 

9. "Kas ma tohiks olla Mozart?". Plastiline lavastus, lavastaja Jevgeni Kornjag. 23.11

10.​ P. Bažov "Malahhiitkuu". Lavastaja Natalja Lapina. 14.12

2011

1.​ R. Harwood "Kvartett". Lavastaja Andrei Gavrjuškin. 7.01 (väike saal)

2.​ Molière "Tartuffe". Lavastaja Oleg Kulikov. 26.03

3.​ A. Ostrovski "Mets". Lavastaja Natalja Lapina. 29.01

4.​ J. Oleša "Kolm paksu". Lavastaja Natalia Indeikina. 22.05

5.​ A. Dumas "Kolm musketäri". Lavastaja Natalja Lapina. 14.10

6.​ „XX sajandi hitid". Lavastaja Igor Petrov. 11.11

7.​ J. Dell, G. Silberyas "Hallo, Euroliit!". Lavastaja Jevgeni Zaid. 29.10

8.​ A. Volodin "Viis õhtut". Lavastaja Aleksandr Kladko. 24.11 (väike saal)

9.​ "Rebasemuinasjutt" (J.O. Ekholmi jutustuse „Tutta Karlson esimene ja ainuke, Louis XIV ja teised" ainetel). Lavastaja Jekaterina Gorohovskaja. 10.12

2010

1.​ „Hõbeajastu". Poeem luuletajatest. Lavastaja Natalja Lapina. 23.02
2.​ „Laulud meie filmidest". Lavastaja Eduard Toman. 18.03

3.​ P. Shaffer „Equus". Lavastaja Natalja Lapina. 16.04

4.​ „Besame mucho”" (Eduardo de Filippo näidendi „Silinder” ainetel). Lavastaja Adolf Käis. 10.06 (ühisprojekt Adolf Käis Art Companiga)

5.​ A. Tšehhov „Kajakas". Lavastaja Artjom Nasõbulin. 19.09 (väike saal)

6.​ E.-E. Schmitt „Frédérick ehk Kuritöö bulvar". Lavastaja Sergei Morozov. 6.11

7.​ „Album". Lavastaja Artjom Garejev (teatri stuudio lavastus). 14.11 (väike saal)

8.​ D. Normet „Vanalinna saladused" (raamatu „Une-Mati, Päris-Mati ja Tups" ainetel). Lavastaja Jevgeni Gaitšuk. 12.12 (väike saal)

2009

1.​ Šandor Kallos, Mai Murdmaa „Surmatants". Tantsudraama. Lavastaja Mai Murdmaa. 9.01 (väike saal)

2.​ Molière „Don Juan". Lavastaja Mihhail Bõtškov. 06.02

3.​ N. Gogol „Hullumeelse päevik“. Lavastaja Anton Kovalenko. 20.02 (väike saal)

4.​ G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“. Lavastaja Aleksandr Kladko. 13.03

5.​ V. Korostõljov „Pirosmani". Lavastaja Jevgeni Ibragimov. 17.05

6.​ A. Sokolova „Farjatjevi fantaasiad". Lavastaja Natalja Lapina. 17.10

7.​ K. Ludwig „Primadonnad". Lavastaja Olga Olšanskaja. 13.11

8.​ „Muinasjutud" (Bisseti muinasjuttude ainetel). Lavastaja Natalja Lapina. 5.12 (peeglisaal)

9.​ C. Dickens „Jõuluvaimud". Lavastaja Polina Stružkova. 12.12

2008

1.​ R. Harwood „Kostümeerija“. Lavastaja Roman Baskin. 29.02

2.​ R. Cooney „Naljakas raha“. Lavastaja Eduard Toman. 28.03

3.​ H. Ibsen „Kummitused“. Lavastaja Aleksei Uteganov. 18.04

4.​ B. Schwaiger „Vaheseinad“. Lavastaja Aleksandr Potužnõi.  07.05 (väike saal)

5.​ R. Stevenson „Aarete saar“. Lavastaja Natalja Lapina. 25.05

6.​ A. Gribojedov „Häda mõistuse pärast“. Lavastaja Juri Jerjomin. 20.09

7.​ „Shakespeare-süit“. Plastiline lavastus. Lavastaja Olga Privis (J. Skulskaja kompositsioon)

8.​ „SOOL. Uusima aja Eesti 12 laulus“. Lavastaja ja stsenaariumi autor Boris Pavlovitš.  4.12

9.​ A. Nikolai „Natuke õrnust“. Lavastaja Jelena Dolgina. 24.10 (väike saal)

10.​ A. Vampilov „Vanem poeg“. Lavastaja Aleksandr Kladko. 7.11

11.​ J. Skulskaja „Jäätunud roos“. Lavastaja Eduard Toman. 6.12

2007

1.​ F. Dostojevski „Onu unenägu“. Lavastaja Mihhail Tšumatšenko. 15.02

2.​ C. Goldoni „Mirandolina“. Lavastaja Eduard Toman. 10.03

3.​ C. Hampton „Ohtlikud suhted“ (Ch. De Laclos romaani ainetel). Lavastaja Мihhail Tšumatšenko. 4.04

4.​ D. Lipskerov „Jõgi asfaldil“. Lavastaja Аleksandr Potužnõi. 20.04 („Garaaž“)

5.​ D. Mamet „M & N“ (Erootilised fantaasiad Chicagos). Lavastaja Sergei Puhljakov. 27.04 („Garaaž“)

6.​ Q. Tarantino „Marukoerad“. Lavastaja Anna Trifonova. 14.08 (väike saal)

7.​ Jean-Marie Chevret „С’est la vie“ (näidendi „Squat“ ainetel). Lavastaja Мihhail Tšumatšenko. 11.09

8.​ „Pöial-Liisi mäng“ (H. C. Anderseni muinasjuhu „Pöial-Liisi“ ainetel). Näitejuht Мihhail Tšumatšenko. 27.10

9.​ „Suur inimene väikses linnas“ (S. Dovlatovi teoste ainetel. Ümberkirjutus lavale J. Skulskaja). Lavastaja Eduard Toman. 14.11

10.​ J. Kim, G. Auerbakh „Amorid lumes“. (D. Fonvizini näidendi „Brigadir“ ainetel). Lavastaja Jekaterina Granitova-Lavrovskaja. 16.12

2006

1.​ B. Kif „Veerevad kivid ei sammaldu“. Lavastaja Nikita Grinšpun. 26.04

2.​ M. Karusoo „Täna me ei mängi“. Lavastajad Merle Karusoo, Toomas Lõhmuste. 31.05

3.​ A. H. Tammsaare „Kuningal on külm“. Lavastaja Ingo Normet. 10.08

4.​ J. Morozova „Kakuke“ 4. osa. Lavastaja Aleksandr Potužnõi. 1.09

5.​ W. Shakespeare „Аs you like it“. Lavastaja Timofei Sopoljov. 08.09

6.​ B. Friel „Lõikuspeo tantsud“. Lavastaja Mihhail Feigin. 16.09 (väike saal)

7.​ A. Ostrovski „Tulus amet“. Lavastaja Мihhail Tšumatšenko. 08.10

8.​ A. Tšehhov „Palat nr 6“. Lavastaja Aljona Anohhina. 24.10 (väike saal)

9.​ A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“. Lavastaja Viktor Rõžakov, Aljona Anohhina. 09.12 (väike lava)

10.​ O. Wilde „Tähepoiss“. Lavastaja Svetlana Krassman. 15.12

11.​ Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“. Lavastaja Polina Stružkova. 19.12

12.​ „Klass-kontsert“

2005

1.​ A. Strindberg „Preili Julie“. Lavastaja Nikolai Krutikov. 10.03

2.​ U. Leies „Buratino lendab kuule!“. Lavastaja Svetlana Krassman. 19.03 (väike saal)

3.​V. Sigarev „Valedetektor“. Lavastaja Eduard Toman. 27.04 (väike saal)

4.​ J. Skulskaja „Kuidas armastada Keisrinnat“. Lavastaja Eduard Toman. 16.08

5.​ J. Morozova „Kakuke“. Lavastaja Aleksandr Potužnõi. 9.10 (väike saal)

6.​ J. Tätte „Palju õnne argipäevaks“. Lavastaja Roman Baskin. 9.12 

7.​ J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“. Lavastaja Eduard Toman. 16.12

2004

1.​ A. Tšehhov „Ivanov“. Lavastaja Nikolai Krutikov. 12.03

2.​ P. Chesnot „Kes aevastas?“. Lavastaja Eino Baskin. 04.04

3.​ N. Ptuškina „Bravo, Laurencia!“ Lavastaja Eduard Toman. 19.05

4.​ „Õnnetoov sõrmus“ (S. Maršaki muinasjutu „Kaksteist kuud“ ainetel). Lavastaja Eduard Toman. 16.12

2003

1.​ F. Giovannini „Sa lõpetad halvasti, eesel“. Lavastaja Eduard Toman. 07.02

2.​ E.-E. Schmitt „Alasti tõde“. Lavastaja V. Petrov. 07.03

3.​ „Klounidel külas“. Lavastaja Vassili Deljavski. 29.03

4.​ S. Aksakov „Tulipunane lilleke“. Lavastaja Svetlana Krassman. 27.05

5.​ P. Calderon „Armuviirastus“. Lavastaja Gennadi Trostjanetski. 3.10

6.​ L. Razumovskaja „Kaasavaratu peig“. Lavastaja Jelena Dolgina. 24.10

7.​ I. Bashevis Singer „Toibele ja tema deemon“. Lavastaja Mihhail Bõtškov 29.11

8.​ H. C. Adersen „Lamburneiu ja korstnapühkija“. Lavastaja Eduard Toman. 18.12

2002

1.​ J.-B. Molière „Armastus ja kuld“ („Ihnus“). Lavastaja Eduard Toman. 08.02

2.​ J. Švarts „Punamütsike“. Lavastaja Svetlana Krassman. 16.03

3.​ N. Gogol „Revident“. Lavastaja Vassili Senin. 21.09

4.​ A. Tšehhov „Kohtamised juunis“. Lavastaja Mihhail Bõtškov. 12.10

5.​ A. Ostrovski „Äike“. Lavastaja M. Mokeev. 30.11

6.​ J. Švarts H. C. Adersen „Lumekuninganna“. Lavastaja Svetlana Krassman. 18.12

2001

1.​ A. Ostrovski „Pöörane raha“. Lavastaja Eduard Toman

2.​ A. Koda (A. Dzjuba) „Kollektsioon“. Lavastaja Aleksandr Dzjuba

3.​ A. Aycbourne „Uks tulevikku“. Lavastaja Aleksandr Issakov

4.​ O. Shishkin „Anna Karenina — 2“. Lavastaja Vladimir Jepifantsev

5.​ V. Azernikov „Pulmamarss“. Lavastaja Jevgeni Gaitšuk

6.​ Šalevitš, Vorontsov „Aladini imelamp“. Lavastaja Vladimir Antipp

7.​ K. Dragunskaja „Kadunud lume saladus“. Lavastaja Nikolai Krutikov

2000

1.​ F. Dostojevski „Idioot“. Lavastaja Juri Jerjomin

2.​ I. Turgenev „Provintsitar“. Lavastaja Eduard Toman

3.​ N. Simon „Päikesepoisid“. Lavastaja Eduard Toman (H. Kontrerase 60 aasta juubeli puhul)

4.​ R. Kipling „Mowgli“. Lavastaja Aleksandr Dzjuba

5.​ M. Frayn „Lavalised segadused“. Lavastaja Aleksandr Issakov

6.​ L. Razumovskaja „Prantsuse kired Moskva lähedases suvilas“ Lavastaja Juri Nikolajev

7.​ I. Krõlov „Õppetund tütardele“. Lavastaja Svetlana Krassman (väike saal)

1999

1.​ А. Puškin „Ihnus Rüütel. Stseen Faustist“. Lavastaja J. Gaitšuk

2.​ W. Shakespeare, J. Fletcher „Tõrksate taltsutus“. Lavastaja A. Korotkov

3.​ F. Sagan „Valentine´i violetne kleit“. Lavastaja A. Issakov

4.​ J. Tätte „Ristumine peateega“. Lavastaja Jaak Allik

5.​ E. T. A. Hoffmann „Nõiutud prints“. Lavastaja Svetlana Krassman

6.​ D. Urban „Hiirte vembud“. Lavastaja Svetlana Krassman

1998

1.​ A. Tšehhov „Daam koerakesega“. Lavastaja Eduard Toman (väike saal)

2.​ S. Mrozek „Emigrandid“. Lavastaja J. Ahmetzjanova

3.​ J.-B. Molière „Scapini kelmused“. Lavastaja A. Issakov

4.​ O. Luts „Tagahoovis“. Lavastaja Ago-Endrik Kerge

5.​ N. Ptuškina „Seniks, kuni ta suri“. Lavastaja B. Milgram

6.​ Ch. Brecket, D. Marshall, B. Wilder „Päikeseloojangu puiestee“. Lavastaja R. Viktjuk

7.​ A. Menchell „Ma armastan Sind igavesti!“ Lavastaja J. Gaitšuk

8.​ J. Švarts  „Tuhkatriinu esimene ball“. Lavastaja S. Krassman

1997

1.​ D. Samoilov „Saabastega kass“. Lavastaja E. Toman

2.​ А.Puškin „Padaemand“. Lavastaja J. Gaitšuk (väike saal)

3.​ V. Djatšenko „Armukadeduse rohi“. Lavastaja E. Toman

4.​ J. Volkov „Anton“. Lavastaja Kalju Komissarov

5.​ A. de Musset „Marianne´i kapriisid“. Lavastaja S. Tšerkasski

6.​ D. Fonvizin „Äbarik“. Lavastaja S. Krassman (väike saal)

7.​ N. Coward „Intiimne komöödia“. Lavastaja A. Issakov

8.​ E. Vilde „Intermezzo“. Lavastaja Ago-Endrik Kerge

9.​ N. Grenet „Konn-tsaaritar“. Lavastaja Niina Popova

10.​ Z. Goor „Tossike, külmavares ja teised“. Lavastaja Z. Goor

1996

1.​ A. Beekman „Tondinahad“. Lavastaja Tiina Rebane (koostöös VAT teatriga)

2.​ G. Gorin „Kean IV“. Lavastaja S. Razhuk

3.​ „See oli temake!“ (A. Tšehhovi varajase loomingu ainetel). Lavastaja E. Toman

4.​ L. Montgomery „“Roheliste Küngaste“ Ann“. Lavastaja J. Dolgina

5.​ B. Shaw „Pygmalion“. Lavastaja A. Issakov

6.​ А. Ostrovski  „Mitte alati pole kassil vastlad“. Lavastaja S. Krassman (väike saal)

7.​ M. Fratti „Ohver ehk Kolmas on üleliigne“. Lavastaja E. Toman

8.​ P. Shaffer „Kolm „O““. Lavastaja Lembit Ulfsak

9.​ А.N.Ostrovski  „Talendid ja austajad“. Lavastaja A. Smeljakov

10.​ F. Dostojevski „Krokodill“. Lavastaja E. Toman (väike saal)

1995

1.​ P. de Marivaux „Puudutused ja ühteliitmised“ (taastat)

2.​ A. Strinberg „Damaskusesse I“. Lavastaja Maria Fridh

3.​ A. Campanile „Testament Itaalia moodi, ehk Vaene Piero“. Lavastaja S. Krassman

4.​ N. Gogol „Naisevõtt“. Lavastaja A. Issakov

5.​ S. Jessenin „Kõik me armastasime neil aastail…“ („Anna Snegina“). Lavastaja E. Toman (väike saal)

6.​ Katariina II „Häiritud perekond“. Lavastaja A. Maksimov

7.​ J. Popova „Saatuse pailapsed“. Lavastaja E. Toman

8.​ L. Ustinov „Vanamoelised imed“. Lavastaja E. Toman

1994

1.​ J. Weber „Tüütu“. Lavastaja Eduard Toman

2.​ V. Hugo „Angelo, Padua türann“. Lavastaja Ingo Normet

3.​ A. Kitzberg „Libahunt“. Lavastaja Jüri Sillart

4.​ E. Uspenski „Õudne härra Huu“. Lavastaja Svetlana Krassman

5.​ A. Tšehhov „Moskvasse! Moskvasse!“ („Kolm õde“). Lavastaja Juri Jerjomin

6.​ M. Duras „Muusika II“. Lavastaja Adolf Käis

7.​ N. Coward „Rahutu vaim“. Lavastaja A. Issakov

8.​ J. Poiret „Perekondlik nädalalõpp“. Lavastaja E. Toman

1993

1.​ F. Koni „Volitusega peigmees“. Lavastaja S. Krassman

2.​ S. Banevitš „Vankumatu tinasõdur“. Lavastaja V. Filonov

3.​ F. Koni „Kõikide naiste mees“. Lavastaja S. Krassman

4.​ S. Maršak „Kassimaja“. Lavastaja S. Krassman

5.​ F. Sologub „Ingli lend“. Lavastaja J. Jerjomin

6.​ L. Gershe „Liblikad on vabad“. Lavastaja V. Filonov

7.​ E. de Filippo „Filumena Marturano“. Lavastaja G. Mihhailov (J. Gaitshuki ja L. Golovataja benefiss)

8.​ O. Danilov „Me läheme „Tšapajevit“ vaatama“. Lavastaja S. Krassman

1992

1.​ J. Anouilh „Kaunis elu“. Lavastaja G. Mihhailov

2.​ D. Wood „Piparkoogimehike“. Lavastaja A. Helde

3.​ L. Ustinov O. Tabakov „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“. Lavastaja S. Krassman

4.​ J. Kesselring „Arseen ja vana pits“. Lavastaja G. Mihhailov

5.​ N. Berberova „Väike tüdruk“. Lavastaja V. Filonov

6.​ F. G. Lorca „Imeline kingsepatüdruk“. Lavastaja G. Mihhailov

7.​ O. Wilde „Leedi Windermer´i lehvik“. Lavastaja G. Mihhailov

8.​ W. Saroyan „Mu süda on mägedes“. Lavastaja K. Raid (Koostöös Linnateatriga)

9.​ L. Ustinov, D. Bisset, K. Lews „Metsaseiklused või unustatud uus aasta“. Lavastaja V. Laptev

1991

1.​ A. Tšehhov „Kirsiaed“. Lavastaja G. Mihhailov

2.​ P. Garinei, S. Giovannini, „Ciao, Rudy“. Lavastaja M. Moreido

3.​ A. Hait „Kass Leopoldi sünnipäev“ 

4.​ S. Maugham „Truu naine“. Lavastaja J. Nikolajev

5.​ N. Sadur „Pannake“. Lavastaja J. Dvorkin

6.​ D. Shapiro „Kanapead“. Lavastaja I. Tsunski

7.​ S. Delaney „Mee maik“. Lavastaja G. Mihhailov

1990

1.​ V. Nabokov „Lolita“. Lavastaja M. Moreido

2.​ E. Braginski „Lakeide mängud“. Lavastaja M. Moreido

3.​ J.-B. Molière „Tartuffe“. Lavastaja J. Dvorkin

4.​ V. Šukšin „Ärkamine kainestusmajas“. Lavastaja A. Litkens

5.​ J.-J. Bricaire, M. Lasaygues „Silme ees läheb mustaks ehk Kentsakas meesterahvas“. Lavastaja M. Moreido

6.​ H. C. Adersen „Keisri uued rõivad“. Lavastaja S. Krassman

7.​ А. N. Ostrovski  „Noore Glumovi kannatused („Pärast tarku palju, ette ei ühtegi“). Lavastaja A. Suhhotšev

1989

1.​ J. Anouilh „Seelikutes kindralid“. Lavastaja J. Verigin

2.​ J. Švarts  „Punamütsike“. Lavastaja S. Krassman

3.​ P. de Marivaux „Puudutused ja ühteliitmised“. Lavastaja R. Polak

4.​ „Liblikas. Liblikas“ (Tamara Solodnikova 50-aastase juubeli puhul). Lavastaja V. Sedov

5.​ V. Voinovitš „Keskmiselt karvane kodune kass“. Lavastaja G. Mihhailov

1988

1.​ T. Williams „Vieux Carré“. Lavastaja G. Mihhailov

2.​ „Kolmas rakett“. Lavastaja V. Laptev. (väike saal)

3.​ J. Murrell „Päike ja mina“. Lavastaja V. Laptev 

4.​ M. Rozovski „Võssotski kontsert TUI-s“. Lavastaja Aleksandr Tsukerman

5.​ A. Hmelik „Meie koolis on kõik korras“. Lavastaja S. Krassman

6.​ A. Nicolai „Põgenemine“. Lavastaja Sanatin

7.​ V. Merežko „Naiste laud „Jahisaalis““. Lavastaja A. Käis

8.​ A. Dudarev „Prügimägi“ („Ja oli päev“). Lavastaja A. Tsukerman

1987

1.​ V. Rozov „Kuldkutsikas“. Lavastaja S. Razuk

2.​ S. Nalkowska „Naiste maja“. Lavastaja M. Pawlizki

3.​ J. Štšekotšihhin „Lõks nr 46, teine kasv“. Lavastaja A. Tsukerman

4.​ A. Gelman „Pink“. Lavastaja E. Agu

5.​ N. Erdman „Enesetapja“. Lavastaja J. Nikolajev

6.​ N. Gogol „Hullumeelse päevik“. Lavastaja V. Rõbnikov

7.​ E. Vetemaa „Nukumäng“. Lavastaja A. Käis

8.​ D. Samoilov „Kosvovervop“. Lavastaja S. Krassman

9.​ S. Zlotnikov „Tuli mees naise juurde“. Lavastaja E. Agu

1986

1.​ S. Maršak, A. Nedzvetski „Mängime Maršakki“. Lavastaja M. Lurje, A. Tsukerman

2.​ V. Koržets „Morozkino ja Obnoskino“. Lavastaja A. Käis

3.​ V. Udam „Vastutus“. Lavastaja N. Šeiko

4.​ R. Burns „Lõbusad kerjused“. Lavastaja A. Tsukerman

5.​ A. Galin „Žanna“. Lavastaja J. Jerjomin

6.​ M. Lermontov „Maskiball“. Lavastaja N. Šeiko

7.​ N. Gogol „Revident“. Lavastaja ВV. Rajevski

8.​ A. Volodin „Sisalik“. Lavastaja N. Šeiko, S. Krassman

1985

1.​ S. Mihhalkov „Jänes-Kehkenpüks“. Lavastaja A. Tsukerman

2.​ A. Arbuzov „Pihtimuste öö“. Lavastaja N. Šeiko

3.​ „Kogu ülejäänud eluks“ (Nõukogude kirjanike teoste kompositsioon) Lavastaja Krassman, Tsukerman. Lavastaja N. Šeiko

4.​ M. Tiks „Vana Toomas“. Lavastaja Ingo Normet

5.​ A. Tšervinski „Trips-traps-trull“. Lavastaja V. Pazi

6.​ A. Galin „Kiusatus“. Lavastaja M. Lurje

7.​ I. Örkény „Kassimäng“. Lavastaja A. Tsukerman

1984

1.​ A. Volodin „Need meie kompleksid“. Lavastaja M. Lurje

2.​ E. Radzinski „Ons armastust olemas? – küsivad tuletõrjujad“. Lavastaja N. Šeiko

3.​ M. Karusoo „Tähetund“. Lavastaja A. Käis

4.​ W. Shakespeare „Suveöö unenägu“. Lavastaja N. Šeiko

5.​ G. Figueiredo „Don Juan“. Lavastaja M. Lurje

6.​ A. Smirnov „Mu kallikesed“. Lavastaja N. Šeiko

7.​ U. Leies „Buratino lendab kuule“. Lavastaja S. Krassman

1983

1.​ S. Zlotnikov „Tuli mees naise juurde“. Lavastaja A. Käis

2.​ F. Sologub „Väike saatan“. Lavastaja R. Viktjuk

3.​ J. Makarov „Ei ole. Ei olnud. Ei võtnud osa“. Lavastaja N. Šeiko

4.​ A. Jakovlev „Inimene oma saarel“. Lavastaja M. Lurje

5.​ A. Tšervinski „Minu õnn…“. Lavastaja J. Jerjomin

6.​ J. Fučík — K. Komissarov „Inimesed, ma armastasin teid!“. Lavastaja K. Komissarov

7.​ A. Lindgren — M. Mikiver „Karlsson tembutab jälle“. Lavastaja S. Krassman,

1982

1.​ V. Tendrjakov „Tasumine“. Lavastaja A. Tsukerman

2.​ Vennad Grimmid „Vahva rätsep“. Lavastaja S. Krassman

3.​ A. Gelman „Silmast silma kõigiga“. Lavastaja L. Ševtsov

4.​ M. Bulgakov „Molière („Püha sakrament“)“. Lavastaja M. Lurje

5.​ A. Mišarin „Võrdub nelja Prantsusmaaga“. Lavastaja Mark Entin

6.​ P. Travers — B. Zahhoder, V. Klimovski „Mary Poppins“. Lavastaja A. Sapego

7.​ M. Kuliš „Õndsuse saar“. Lavastaja N. Šeiko

8.​ V. Arro „Näete, kes tuli“. Lavastaja M. Lurje

1981

1.​ N. Dumbadze „Igaviku seadus“. Lavastaja V. Tšermenjov

2.​ T. Róýewicz „Kartoteek“. Lavastaja A. Tsukerman

3.​ V. Krasnogorov „Keegi peab lahkuma“. Lavastaja V. Petrov

4.​ E. Vetemaa „Püha Susanna ehk Meistrite kool“. Lavastaja Kaarin Raid

5.​ A. Galin „Retro“ Lavastaja V. Petrov, lavastuse kunstiline juht Grigori Kromanov

6.​ H. Mänd „Sabata krokodill“. Lavastaja S. Krassman

7.​ S. Naidjonov „Vanjušini lapsed“. Lavastaja M. Lurje

1980

1.​ V. Brumel, J. Jeršov „Olümpiakomöödia“. Lavastaja J. Jeršov

2.​ G. Gorin „Fenomeenid“. Lavastaja E. Agu

3.​ V. Ježov „Ööbikute öö“. Lavastaja V. Tšermenjov (stuudio)

4.​ M. Unt „Ma muutun suvel ja talvel“. Lavastaja Mati Unt

5.​ M. Šatrov „Sinised hobused punasel luhal“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ A. Kazantsev „Vana maja“. Lavastaja V. Petrov

7.​ A. Liives «Detsembriööl“. Lavastaja E. Agu

8.​ A. Casona „Puud surevad seistes“. Lavastaja V. Tšermenjov

9.​ A. Milne „Winnie Puhh ja kõik, kõik, kõik…“. Lavastaja V. Petrov

10.​ A. Blok „Lõi loitma kõrge leek…“. Lavastaja A. Tsukerman

1979

1.​ J. Švarts  „Lumekuninganna“. Lavastaja S. Krassman

2.​ A. Arbuzov „Julmad mängud“. Lavastaja V. Petrov

3.​ A. Ostrovski „Kaasavaratu“. Lavastaja V. Tšermenjov

4.​ N. Simon „Teise avenüü vang“. Lavastaja V. Petrov

5.​ A. Grišin „Lastevanemate koosolek“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ E. Braginski „Kujutlusmäng“. Lavastaja L. Ševtsov

7.​ A. Gelman „Meie, allakirjutanud…“. Lavastaja V. Petrov

8.​ V. Rozov „Metsise pesa“. Lavastaja V. Tšermenjov

9.​ S. Aksakov „Tulipunane lilleke“. Lavastaja Aleksandr Gromov

1978

1.​ A. Gaidar „Sõjasaladus“. Lavastaja S. Krassman

2.​ S. Mihhalkov „Jänes-Kehkenpüks“. Lavastaja A. Tsukerman

3.​ E. Vetemaa „Õhtusöök viiele“. Lavastaja V. Tšermenjov

4.​ V. Bõkov „Kolmas rakett“. Lavastaja V. Laptev

5.​ A. Kotetišvili „Mees, naine ja teised“. Lavastaja V. Petrov

6.​ J. Kilty „Armas luiskaja“. Lavastaja A. Tarkovski, V. Sedov

7.​ A. Dumas „Nesle´i torn“. Lavastaja V. Tšermenjov

8.​ M. Šatrov „Minu Nadeždad“. Lavastaja V. Petrov

9.​ T. Williams „Klaasist loomaaed“. Lavastaja A. Tsukerman

1977

1.​ J. Švarts  „Kaks vahtrat“. Lavastaja V. Petrov

2.​ G. Voltšek, M. Mikaeljan „Printsess ja puuraidur“. Lavastaja A. Tsukerman

3.​ A. Aleksin „Saatja aadress“. Lavastaja V. Tšermenjov

4.​ E. Fonjakova „… ja õnne isiklikus elus“. Lavastaja V. Petrov

5.​ E. Braginski, E. Rjazanov „Teesklejad“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ B. Laskin „Aeg armastada“. Lavastaja V. Petrov

7.​ A.-H. Tammsaare „Indrek ja Karin“. Lavastaja V. Tšermenjov

8.​ M. Bulgakov „Põgenemine“. Lavastaja V. Tšermenjov

9.​ R. Thomas „Kaheksa armastavat naist“. Lavastaja V. Petrov

1976

1.​ A. Tolstoi „Buratino seiklused“. Lavastaja S. Krassman

2.​ L. Lagin „Vanake Hottabõtš“. Lavastaja A. Tsukerman

3.​ M. Roštšin „Mees ja naine vajavad tuba“. Lavastaja V. Petrov

4.​ L. Moissejev „Ruskav laas“. Lavastaja V. Tšermenjov

5.​ S. Rodionov „Juurdlus“. Lavastaja V. Petrov

6.​ J. Jakovlev „Minu tütar Njuša“. Lavastaja A. Sapego

7.​ V. Šukšin „Ma tulin teile vabadust tooma“. Lavastaja V. Tšermenjov

8.​ B. Ratser, V. Konstantinov „Ratsukäik“. Lavastaja V. Petrov

9.​ T. Williams „Tramm nimega „Iha““. Lavastaja V. Tšermenjov

1975

1.​ S. Maršak „Kassi maja“. Lavastaja S. Krassman

2.​ W. Gibson „Kahekesi kiigel“. Lavastaja R. Lehespalu

3.​ A ja P. Tur „Ülejooksik“. Lavastaja V. Tšermenjov

4.​ G. Mamlin „Hei, sina, tere!“. Lavastaja A. Tsukerman, Sapego

5.​ V. Šukšin „Energilised inimesed“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ А.N.Ostrovski „Vassilissa Melentjeva“. Lavastaja V. Petrov V. Tšermenjov

7.​ A. Kopkov „Elevant“. Lavastaja V. Tšermenjov

1974

1.​ V. Livšits „Parun Münchhauseni seiklused“. Lavastaja A. Zahharov

2.​ A. Ostrovski „Omade vahel – ajame läbi!“. Lavastaja V. Tšermenjov ja Boriss Zemtsov

3.​ E. Quintero „Nigel auhind“. Lavastaja J. Šerling

4.​ F. Šapiro, V. Viktorov „Helistage võluteenuste büroosse“. Lavastaja V. Tšermenjov

5.​ A. Vampilov „Möödunud suvel Tšulimskis“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ E. Hemingway „Kellele lüüakse hingekella“. Lavastaja V. Tšermenjov

7.​ R. Ibragimbekov „Lõvisarnane“. Lavastaja V. Tšermenjov

8.​ B. Brecht, M. Zoštšenko, M. Roštšin „Kibe! Kibe! Kibe!“. Lavastaja V. Tšermenjov

1973

1.​ A. Kutšajev „Esimene vahetus“. Lavastaja G. Tsvetkov

2.​ M. Sebastian „Nimetu täht“. Lavastaja S. Satõrenko

3.​ M. Mayo, M. Hennequin „Luiskaja“. Lavastaja V. Tšermenjov

4.​ J. Švarts „Punamütsike“. Lavastaja Svetlana Krassman

5.​ A. Ostrovski „Äike“. Lavastaja V. Lange

6.​ A. Christie „Hiirelõks“. Lavastaja V. Tšermenjov

7.​ V. Rozov „Säärane olukord“. Lavastaja J. Vlassov

8.​ G. Bokarjov „Terasesulatajad“. Lavastaja V. Tšermenjov

9.​ A. Liives „Uusaasta öö“. Lavastaja V. Tšermenjov

10.​ A. Liives „Infarkt“. Lavastaja V. Tšermenjov

11.​ G. Rjabkin „Takso poole tunni jooksul“. Lavastaja V. Tšermenjov

1972

1.​ A. Sagaltšik „Võlupill“. Lavastaja A. Sagaltšik

2.​ I. Dvoretski „Võõras“. Lavastaja S. Lerman

3.​ P. Pantšev „Muinasjutt nelikust“. Lavastaja G. Tsvetkov

4.​ J. Popwell „Missis Piper viib läbi juurdlust“. Lavastaja J. Higerovitš

5.​ G. Mamlin „Antonina“. Lavastaja V. Tšermenjov

6.​ A. Aleksin „Saatja aadress“. Lavastaja V. Tšermenjov

7.​ I. Drutse „Meie nooruse linnud“. Lavastaja V. Tšermenjov

8.​ G. Kanovičius „Tuli hõlma all“. Lavastaja G. Tsvetkov

1971

1.​ A. Lindgren „Väikevend ja Karlsson katuselt“. Lavastaja G. Tsvetkov

2.​ F. Molnár „Olympia“. Lavastaja A. Sagaltšik

3.​ A. Štein „Võõrastemaja „Astoria““. Lavastaja S. Lerman

4.​ E. Braginski, E. Rjazanov „Töökaaslased“. Lavastaja V. Petrov

5.​ L. Žuhhovitski „Isekeskis ingliteta“. Lavastaja A. Sagaltšik

6.​ M. Baidžijev „Duell“. Lavastaja G. Tsvetkov

7.​ M. Roštšin „Valentin ja Valentina“. Lavastaja J. Higerovitš

1970

1.​ V. Rozov „Õhtust hommikuni“. Lavastaja A. Kokorin

2.​ M. Bulgakov „Turbinite päevad“. Lavastaja Ziskin

3.​ M. Svetlov „Kakskümmend aastat hiljem“. Lavastaja S. Lerman

4.​ W. Gibson „Ime sünd“. Lavastaja G. Ljubovitski

5.​ E. Braginski, E. Rjazanov „Hüva leili!“. Lavastaja V. Petrov

6.​ A. Vampilov „Vanem poeg“. Lavastaja A. Polamišev

7.​ L. Andrejev „Mees, kes saab kõrvakiile“. Lavastaja A. Sagaltšik

1969

1.​ G. Skulski „Aga kui ei suuda“. Lavastaja S. Lerman

2.​ V. Ježov „Ööbikute öö“. Lavastaja V. Tšermenjov

3.​ J. Osborne „Vaata raevus tagasi“. Lavastaja J. Padve

4.​ V. Voinovitš „Kaks sõpra“. Lavastaja S. Lerman

5.​ R. Kaugver „Kõrgeim määr“. Lavastaja S. Lerman

6.​ J. Stawinski „Tipptund“. Lavastaja J. Issakovitš, G. Tsvetkov

7.​ N. Gogol „Revident“. Lavastaja S. Lerman

8.​ L. Ustinov „Ära puutu mind“. Lavastaja G. Tsvetkov

1968

1.​ L. Zorin „Varssavi meloodia“. Lavastaja J. Padve

2.​ V. Voinovitš „Tahan olla aus“. Lavastaja V. Vorobjov

3.​ V. Korostõljov „Nähtamatu Dimka“. Lavastaja L. Švarts

4.​ A. Arkanov, G. Gorin „Bankett“. Lavastaja S. Lerman

5.​ M. Gorki „Barbarid“. Lavastaja S. Lerman

6.​ S. Aljošin „Tookord Sevillas“. Lavastaja L. Švarts

7.​ B. Ratser, V. Konstantinov „Kümme päeva armastuse eest“. Lavastaja J. Vlassov

8.​ B. Kabur „Rops aitab kõiki“. Lavastaja G. Tsvetkov

1967

1.​ A. Delendik „Neli risti päikesel“. Lavastaja V. Petrov

2.​ M. Bulgakov „Ivan Vassiljevitš“. Lavastaja S. Lerman

3.​ N. Dolinina „Nemad ja meie“. Lavastaja L. Švarts

4.​ J. Patric „Kummaline mrs. Savage“. Lavastaja L. Švarts

5.​ V. Rozov „Traditsiooniline kokkutulek“. Lavastaja S. Lerman

6.​ S. Aljošin „Diplomaat“. Lavastaja S. Lerman

7.​ G. Giovannini, G. Kramer „Pühapäev Roomas“. Lavastaja L. Švarts

8.​ S. Aksakov „Tulipunane lilleke“. Lavastaja Lev Brilliantov

1966

1.​ A. Ostrovski „Pärast tarku palju, ette ei ühtegi“. Lavastaja S. Tinkov

2.​ B. Nušic „DR.“. Lavastaja S. Lerman

3.​ L. Ustinov, O. Tabakov „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“.  Lavastaja A. Boki

4.​ J. Voltšek „Kohtukroonika“. Lavastaja  A. Mamlai

5.​ B. Ratser, V. Konstantinov „Inkognito“. Lavastaja V. Petrov

6.​ J. Anouilh „Kohtumine Senlis´s“. Lavastaja L. Švarts

7.​ V. Panova „Kohtumised enne ja nüüd“. Lavastaja S. Lerman

8.​ P. Maljarevski „Võlulätted“. Lavastaja V. Petrov

9.​ P. Kohout „Maja, kus me sündisime“. Lavastaja L. Švarts

1965

1.​ E. Vilde „Side“. Lavastaja J. Vlassov

2.​ A. Arbuzov „Minu vaene Marat“. Lavastaja S. Tinkov, V. Petrov

3.​ A. Korneitšuk „Päeviku lehekülg“. Lavastaja V. Ogloblin

4.​ E. Scribe „Klaas vett“. Lavastaja P. Varandi

5.​ Tirso de Molina „Vaga Marta“. Lavastaja V. Ogloblin

6.​ A. Štein „Leskmees“. Lavastaja S. Tinkov

7.​ A. Tolstoi „Patent 119“. Lavastaja S. Lerman

8.​ A. Gaidar „RSN“. Lavastaja V. Petrov

1964

1.​ B. Ratser, V. Konstantinov „Armastus ilma korterisse sissekirjutamata“. Lavastaja V. Petrov

2.​ A. Andrejev „Otsustage meie üle, inimesed“. Lavastaja J. Vlassov

3.​ W. Shakespeare „Suveöö unenägu“. Lavastaja N. Parkalab

4.​ A. Liives „Viini postmark“. Lavastaja Voldemar Panso

5.​ V. Rozov „Pulmapäeval“. Lavastaja S. Tinkov

6.​ M. Gorki „Väikekodanlased“. Lavastaja V. Ogloblin

7.​ H. Ibsen „Kummitused“. Lavastaja S. Tinkov

8.​ J. Švarts  „Tavaline ime“. Lavastaja V. Petrov

1963

1.​ Z. Agranenko „Meie koos“. Lavastaja S. Tinkov

2.​ L. Slavin „Interventsioon“. Lavastaja N. Parkalab

3.​ J. Borissova „Kui kell lõi kesköötundi“. Lavastaja V. Petrov

4.​ B. Ratser, V. Konstantinov „Naerata, Sveta!“. Lavastaja J. Vlassov

5.​ A. Sofronov „Hoidke elavaid poegi“. Lavastaja N. Parkalab

6.​ N.Borissov „Lõpetamata toimik“. Lavastaja V. Petrov

7.​ V. Korostõljov „Usun sinusse“. Lavastaja S. Tinkov

8.​ M. Mašadu „Sibulavargus“. Lavastaja S. Tinkov

9.​ F. M. Dostojevski „Vennad Karamazovid“. Lavastaja N. Parkalab

1962

1.​ N. Pogodin „Helesinine rapsoodia“. Lavastaja N. Parkalab

2.​ I. Jamiaque „Meresead“. Lavastaja S. Tinkov

3.​ G. Medõnski, V. Tokarev „Anton Šelestovi elu ja süütegu“. Lavastaja N. Parkalab

4.​ M. Sagalovitš „Ave Maria“. Lavastaja S. Tinkov

5.​ D. All, L. Rakov „Ohtlikum vaenlasest“. Lavastaja N. Parkalab

6.​ A. Kitzberg „Libahunt“. Lavastaja Leo Kalmet

7.​ V. Rozov „Enne õhtusööki“. Lavastaja N. Parkalab

8.​ J. Priestley „Skandaalne lugu“. Lavastaja P. Varandi

9.​ F. Netšajeva G. Vladõtšina „Muinasjutt Ivanuškast ja imekaunist Vassilissast“. Lavastaja V. Petrov

1961

1.​ A. Štein „Ookean“. Lavastaja N. Parkalab

2.​ A. Parnis „Afrodite saar“. Lavastaja V. Bokarjov

3.​ J. Švarts  „Kaks vahtrat“. Lavastaja V. Petrov

4.​ A. Arbuzov „Poeg“. Lavastaja I. Manuhhina

5.​ I. Rassomahhin „Eluteed“. Lavastaja N. Parkalab

6.​ M. Kolomijets „Vaaraod“. Lavastaja I. Rassomahhin

7.​ T. Williams „Orpheus laskub põrgusse“. Lavastaja N. Parkalab

8.​ S. Bogomazov, M. Šatrov „Avala südamega Tom“. Lavastaja V. Petrov

1960

1.​ A. Arbuzov „Irkutski lugu“. Lavastaja I. Petrovski

2.​ A. Tšehhov „Onu Vanja“. Lavastaja S. Tinkov

3.​ I. Rassomahhin „Kursusekaaslased“. Lavastaja I. Rassomahhin

4.​ M. Liber „Marsielanikud“. Lavastaja V. Bokarjov

5.​ P. Corneille „Cid“. Lavastaja S. Tinkov

6.​ G. Skulski „Hull“. Lavastaja I. Petrovski

7.​ E. Rannet „Salakütid“. Lavastaja I. Petrovski

8.​ I. Rassomahhin „Esimesed pääsukesed ehk Sõdurid sõidavad koju“. Lavastaja S. Tinkov Rassomahhin

9.​ W. Shakespeare „Eksituste komöödia“. Lavastaja V. Bokarjov

10.​ B. Laskin „Aeg armastada“. Lavastaja S. Tinkov

11.​ B. Blažek „Sündmusterohke õhtu“. Lavastaja Rassomahhin

12.​ T. Gabbe „Tinavõrud“. Lavastaja V. Bokarjov

1959

1.​ A. Liives „Sinine rakett“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

2.​ A. Casona „Kolmas sõna“. Lavastaja K. Poljakov lavastus Mark Korabelnikov

3.​ I. Turgenev „Aadlipesa“. Lavastaja J. Malkovski

4.​ A. H. Tammsaare „Armastus ja elu“. Lavastaja Voldemar Panso

5.​ V. Levidova „Kolmeminutiline kõnelus“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

6.​ A. Volodin „Viis õhtut“. Lavastaja S. Tinkov

7.​ A. Safronov „Miljon naeratuse eest“. Lavastaja V. Bokarjov

8.​ M. Šatrov „Revolutsiooni nimel“. Lavastaja I. Petrovski

9.​ H. Pfeifer „Laternate püha“. Lavastaja K. Poljakov, I. Petrovski

10.​ K. Simonov „Ühe armastuse lugu“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

1958

1.​ M. Smirnov, M. Kraindel „Hirmsad ebameeldivused“. Lavastaja I. Rassomahhin

2.​ G. Figueiredo „Rebane ja viinamari“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

3.​ V. Rozov „Rõõmu otsinguil“. Lavastaja S. Tinkov

4.​ N. Virta „Piiritud kaugused“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

5.​ A. Moreto „Elav portree“. Lavastaja P. Varandi

6.​ I. Vsevoložski, D. Rudnev „Leningradi sügis“. Lavastaja I. Rassomahhin

7.​ G. Berjozko „Vaat, ma lähen“. Lavastaja S. Tinkov

8.​ S. Mihhalkov „Metslased“. Lavastaja I. Rassomahhin

9.​ V. Gubarev „Suur võlur“. Lavastaja Konstantin Poljakov

1957

1.​ A. Gehri „Kuues majakord“. Lavastaja S. Tinkov

2.​ A. Volodin „Vabrikutüdruk“. Lavastaja Akinfijev

3.​ S. Mihhalkov „Naer ja pisarad“. Lavastaja Rassomahhin

4.​ E. Vilde „Tabamata ime“. Lavastaja Epp Kaidu

5.​ A. Gladkov „Kaua aega tagasi“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

6.​ G. Skulski „Mere ääres“. Lavastaja V. Lange

7.​ M. Brand „Meie taeva all“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

8.​ E.-M. Remarque „Viimne peatus“. Lavastaja S. Tinkov

9.​ V. Katajev „Ringi kvadratuur“. Lavastaja V. Petrov ja J. Romanov

1956

1.​ V. Korostõljov M. Lvovski  „Nähtamatu Dimka“. Lavastaja V. Akinfijev ja S. Tinkov

2.​ A. Korneitšuk „Tiivad“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

3.​ N. Hikmet „Veidrik“. Lavastaja V. Akinfijev ja P. Varandi

4.​ M. Makljarski, D. Holendro „Õnnetu juhtum“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

5.​ G. Csiky „Priileivasööjad“. Lavastaja V. Lange

6.​ V. Kiršon „Tore sulam“. Lavastaja V. Akinfijev

7.​ N. Pogodin „Kremli kellad“. Lavastaja V. Lange, Varandi

8.​ N. Pogodin „Petrarca sonett“. Lavastaja V. Akinfijev

1955

1.​ V. Rozov „Elu lehekülg“. Lavastaja S. Tinkov

2.​ A. Štein „Personaalküsimus“. Lavastaja V. Lange

3.​ H. Fielding „Kohtunik lõksus“. Lavastaja V. Akinfijev

4.​ M. Gorki „Põhjas“. Lavastaja V. Lange, S. Tinkov

5.​ M. Talvest „Sookollid“. Lavastaja V. Akinfijev

6.​ E. Fabre „Kiskja“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

7.​ V. Rozov „Õnn kaasa“. Lavastaja S. Tinkov

8.​ А.Н. Ostrovski „Kaasavaratu“. Lavastaja V. Akinfijev

9.​ G. Zapolska „Pani Dulska moraal“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

10.​ G. Skulski „Elu katsumus“. Lavastaja V. Lange

1954

1.​ G. Kvitko-Osnovjanenko „Šelmenko – teener“. Lavastaja V. Lange

2.​ А. N. Ostrovski  „Süüta süüdlased“. Lavastaja V. Lange

3.​ W. Shakespeare „Tõrksa taltsutus“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

4.​ A. Sofronov „Süda ei andesta“. Lavastaja V. Akinfijev

5.​ A. Tšehhov "Kirsiaed". Lavastaja V. Lange, S. Tinkov

6.​ V. Dõhhovitšnõi „Pulmareis“. Lavastaja Тиньков

7.​ A. Arbuzov „Rännuaastad“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

8.​ L. Rahmanov „Rahutu vanadus“ /“Professor Proležajev“. Lavastaja V. Lange

9.​ K. Simonov „Ühe armastuse lugu“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

1953

1.​ A. Ostrovski „Talendid ja austajad“. Lavastaja V. Lange

2.​ E. Vilde „Pisuhänd“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

3.​ N, Tšernõševski „Meister putru keetma“. Lavastaja V. Akinfijev

4.​ А.N.Ostrovski  „Mitte alati pole kassil vastlad“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

5.​ A. Jakobson „Šaakalid“. Lavastaja V. Lange

6.​A: Arbuzov „Tanja“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

7.​ K. Krapiva „Kes naerab viimasena“. Lavastaja S. Tinkov

8.​ A. Kožemjakin „Rahutu ametikoht“. Lavastaja V. Lange, S. Tinkov

9.​ V. Minko „Nimesid nimetamata“. Lavastaja V. Akinfijev

1952

1.​ G. Ter-Grigorjan “Need meie tähed“. Lavastaja D. Rudnik

2.​ A. Tšehhov „Kolm õde“. Lavastaja A. Viner

3.​ N. Gogol „Naisevõtt“. Lavastaja V. Akinfijev

4.​ D. Štšeglov „Põgenemine“. Lavastaja V. Lange

5.​ A. Korneitšuk „Makar Dubrava“. Lavastaja V. Akinfijev

6.​ C. Goldoni „Kahe isanda teener“. Lavastaja D. Radlov

7.​ J. Galan „Kuldse kotka all“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

8.​ M. Gorki „Jegor Bulõtšov ja teised“. Lavastaja V. Lange

9.​ A. Simukov „Tütarlapsed-kaunitarid“. Lavastaja V. Akinfijev

1951

1.​ I. Bazilevski „Lykurgose seadus“. Lavastaja V. Akinfijev

2.​ V.Goldfeld „Ivan ja Marja“. Lavastaja V. Aksjonov

3.​ S. Mihhalkov „Kaotatud kodu“. Lavastaja V. Aksjonov

4.​ A. Perventsev „Noorem partner“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

5.​ V. Sobko „Värske tuul“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

6.​ Calderon „Armastusega ei naljatata“. Lavastaja V. Akinfijev

7.​ B. Lavrenjov „Murrang“. Lavastaja V. Lange

8.​ H. Fast „30 hõbeseeklit“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

1950

1.​ V. Mihhailov, L. Samoilov „Salajane sõda“. Lavastaja V. Akinfijev

2.​ A. Afinogenov „Mašake“. Lavastaja A. Poljakov

3.​ F. Schiller „Salakavalus ja armastus“. Lavastaja A. Poljakov

4.​ L. Tolstoi „Anna Karenina“. Lavastaja V. Aksjonov

5.​ I. Lukovski „Tähe seadus“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

6.​ А.N.Ostrovski  „Hiline armastus“. Lavastaja Andrei Poljkov

7.​ N. Djakonov „Pulmad kaasavaraga“. Lavastaja V. Akinfijev

8.​ A. Jakobson „Võitlus rindejooneta“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

9.​ C. Goldoni „Võõrastemaja perenaine“. Lavastaja I. Višnevski

10.​ A. Korneitšuk „Lodjapuusalu“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

11.​ А.N.Ostrovski  „Pöörane raha“. Lavastaja V. Akinfijev

12.​ B. Lavrenev „Ameerika hääl“. Lavastaja V. Aksjonov

1949

1.​ V. Semjonov „Seal, kus polnud pimendamist“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

2.​ Molière “Tartuffe“. Lavastajad L. Judassin ja A. Okuntšikov

3.​ A. Barjanov “Teisel pool piiri“. Lavastaja V. Aksjonov

4.​ А.N.Ostrovski  ja N. J. Solovjov “Belugini naisevõtt“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

5.​ A. Surov “Roheline tänav“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

6.​ Lope de Vega “Koer heintel“. Lavastaja V. Aksjonov

7.​ Vennad Turid „Maja põiktänavas“. Lavastaja V. Aksjonov ja L. Judassin

8.​ B. Lavrenjov „Ameerika hääl“. Lavastaja V. Aksjonov

9.​ A. Jakobson „Kaks leeri“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

10.​ P. Pavlenko, S. Radzinski „Õnn“. Lavastaja V. Akinfijev

11.​ M. Gorki „Zõkovid“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

1948

1.​ V. Suponev „Pilootide perekond“. Lavastaja V. Aksjonov

2.​ E. Chodorov „Direktor Riggsi kuritegu“. Lavastaja V. Tsõpluhhin

Powered by Zmei Framework