"Alice" esietenduse edasilükkamine ning uued kuupäevad mais ja juunis

24. mail avab Vene Teater taas vaatajatele oma uksed ja juba 27. mail lavale jõuab muinasjutuline esietendus - koguperelavastus “Alice” Lewis Carrolli maailmakuulsa raamatu põhjal.

Lavastaja Juliana Laikova, kunstnik Hetag Tsabolov, koreograaf Olga Privis ja helilooja Aleksandr Žedeljov on loonud eheda Imedemaa õhustikuga lavastuse. Isegi kõik täiskasvanud, kes on ammu unustanud oma lapsepõlve unistused, suudavad taas neisse uskuma hakata kui suunduvad koos lavastuse peategelase Alice'iga seiklema Imedemaale.

 

Maikuusse planeeritud etendused lükkuvad edasi järgmiselt:

 

20. mai esietendus toimub 27. mail kell 12.00

21. mai etendus toimub 28. mail kell 12.00

22. mai etendust toimub 5. juunil kell 12.00

 

Etendusi mängitakse ka juunis: 

1.06, 3.06, 4.06 ja 9.06 (kell 11.00) / 5.06 (kell 12.00).

 

29. mail näitab Vene teater ka 2. maist edasi lükatud etendust "Inspektor tuleb", mille lavastas teatri kunstiline juht Filipp Loss.

Kui uus kuupäev teile ei sobi, võtke ühendust teatri kassaga e-posti aadressil kassa@veneteater.ee kuni 10. juunini. Juba ostetud piletid jäävad kehtima uuele kuupäevale samade kohtadega. Vahetada ei ole vaja.

NB! Praegu ürituse osavõtjate piirarvuks kehtestatakse 200 inimest.

 

Info piletite vahetamise ja tagastamise kohta

Kõiki pileteid, mis on ostetud ärajäänud etendustele, on võimalik vahetada uue kuupäevaga pileti või kinkekaardi vastu vastu, soovi korral saab pileti tagastada teatri kassasse.

Oma soovist pilet kas vahetada või tagastada, palume saata teade teatri kassasse e-posti aadressil kassa@veneteater.ee kuni 10. juunini.

 

Teatri kassa on avatud E-R kell 11-19, L-P 14-18.

Piletite vahetamise või tagastamise sooviga (nii PDF-piletite kui ka Piletilevi ja Piletimaailma kassadest ostetud piletite) palume saata e-kiri meie kassasse aadressil  kassa@veneteater.ee. Tooge kirjas välja oma pileti ID number ja täpsustage, kas soovite piletit vahetada või tagastada. Piletite tagastamise soovi korral lisage juurde ka oma pangakonto number.

Täiendav info: 611 4911 / kassa@veneteater.ee