Austatud koolijuhud, head lapsevanemad ja õpilased!

Vene Teater tänab teid, et olete kõik need aastad meie teatrit toetanud ning meie etendusi vaatamas käinud! Palume teid ka praegusel keerulisel ja kultuuri jaoks eriti raskel ajal meile toetust avaldada.

Vene Teater armastab ja hindab oma vaatajaid. Seetõttu võtsime vastu mitu meedet, mis tagavad teie turvalisuse: me koristame igapäevaselt põhjalikult kõiki teatri ruume, kõik meie töötajad on kohustatud kandma maski ja desinfitseerima käsi, desinfitseerimisvahendid asuvad publikualal kõigile ligipääsetavates kohtades ning te saate etendusele tulles neid kasutada.

Omalt poolt palume ka meie kõiki teatrikülastajaid, kes on vanemad kui 12 aastat ja kellel ei ole tervislikke vastunäidustusi, kanda teatrisse sisenedes maski. Kui teil maski ei ole, saate seda osta meie publikuteenindaja käest. 

Me oleme valmis tegema kõik võimaliku ja võtma vajadusel vastu lisameetmeid selle nimel, et te tunneksite end teatris turvaliselt. Koos teiste Eesti teatrite näitlejatega salvestasime ka ühisvideo, milles palume külastajatel teatrisse tulles maski kanda.

Ka Eesti president Kersti Kaljulaid avaldas Viljandi Teater Ugala ees maske jagades toetust teatritele ja teatrikülastajatele.

>>> VAATA VIDEOT

Me täname teid kogu südamest ja ootame peatset kohtumist teiega lähiaja etendustel!

Vene Teatri mängukavaga saab tutvuda teatri kodulehel.

 

Teie Vene Teater