Vene Teatri direktor Margus Allikmaa: iga külastaja pingutusest sõltub praegu, kas teatrid saavad jätkuvalt avatuks jääda

Vene Teatri direktor Margus Allikmaa tegi pöördumise kõikide poole, kes plaanivad lähiajal nende teatrit külastada.

"COVID-19 levik teeb meile kõigile muret ja sunnib seniseid harjumusi muutma. See, et teatrites on kasutusel desovahendid, publikul palutakse hoida distantsi, kasutada HOIA äppi, on saanud osaks teatri igapäevaelus. Et teatrid saaks jätkuvalt ka halveneva viirusseisu taustal õhtuti publikule avatud olla, palume publikul kanda teatris maski."

"Kaitsemaskide kandmine on praegu teadaolevalt parim ennetav meede, mida iga külastaja saab teha, et teatrid saaks jätkuvalt lahti olla. Loomulikult need, kel terviseseisund ei võimalda maski kandmist, on endiselt teatrisse teretulnud maskita. Iga külastaja pingutusest – maski kandmisest - sõltub praegu, kas teatrid saavad jätkuvalt avatuks jääda."

"Tänaseks pole teada ühtegi teatrist alguse saanud nakkusjuhtu. Teatrid teevad jätkuvalt kõik endast oleneva, et tagada publiku turvalisus ning etendustegevuse jätkumine ka sügis-talvisel hooajal."

"Loodame südamest, et publik maskikandmise ja teatris distantsi hoidmise omaks võtab. Täname oma publikut ette mõistva, hooliva ja abivalmi suhtumise eest."kroonika.delfi.ee