Kõik Vene Teatri töötajad on terved! Teater jätkab igapäevast tööd.

 

Pärast seda, kui eelmisel nädalal selgus muusikali „Minu veetlev leedi“ ühe külalisartisti koroonatesti positiivne tulemus, suunati terve teatri kollektiiv koroonaviiruse testi andma. Eile tegidki kõik töötajad koroonaviiruse Covid-19 testi ning täna kinnitati Terviseametist, et kõikide vastused on negatiivsed!

Esmaspäeval, 7. septembril andsid Terviseameti suunistest lähtuvalt teatri töötajad ja ka kõik muusikalis „Minu veetlev leedi“ külalistena kaasa tegevad artistid koroonatesti ja mitte ühelgi juhul koroonaviirust ei tuvastatud. 

Teatri kõik ruumid on desinfitseeritud, puhastatud ning valmis publiku vastuvõtuks.

Seoses ärajäänud muusikali esimeste etendustega on mängukavas tehtud mitmeid muudatusi. Ülevaadet kõikidest uutest kuupäevadest näeb Vene Teatri kodulehel https://veneteater.ee/et/news/1776.html

Edaspidi jätkub töö teatris kinnitatud mängukavast lähtuvalt. 

Teatri kollektiiv avaldab tänu kõikidele sõpradele ja poolehoidjatele, kes suhtusid olukorda mõistvalt ning saatsid meile toetavaid kirju ja sõnumeid. Kuigi 100% väljamüüdud esimesed „Minu veetleva leedi“ etendused lükkusid edasi, osteti kassas tagasi vaid vähem kui 10 piletit. Kõik varem pileti ostnud külastajad olid nõus uute kuupäevadega. 

Ärajäänud etendustele ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel. Kui piletiomanikule siiski uus kuupäev ei sobi, palume võtta ühendust teatri kassaga: kassa@veneteater.ee.

Kassa töötab tööpäeviti kell 11- 19 ja puhkepäeviti kell 14-18.