Festival „Suvesoojad kohtumised“ Vene Teatris

Head teatrikülastajad!

Me igatseme teid väga ning ootame pikisilmi võimalust kohtuda. Seetõttu kutsume teid augusti romantilistel õhtutel Vene Teatri kammerlikule festivalile „Suvesoojad kohtumised“. Meil on hea meel, et juba õige pea saame teatri uksed avada, teiega suhelda, kostitada teid vana vene kombe kohaselt tassikese tee ning südamlike vestlustega!

 

 

Lõppevat 72. hooaega kokku võttes pakume teile mitmekülgset festivaliprogrammi, mis lisaks erinevatele kammerlavastustele sisaldab  temaatilisi jalutuskäike teatrimajas, teatri lavataguse eluga tutvumist, fotosessioone ja ... õhtuseid teejoomisi koos meie näitlejatega!

Festivali raames saavad teatrikülastajad Vene Teatri väikeses saalis vaadata populaarseid lavastusi „Pardijaht“ (A. Vampilov), „Käest kätte“ (A. Fink), „Kosmonautika päev (E. Ungard), „Kuritöö ja karistus“ (F. Dostojevski), „Goodbye, Berlin!“ (W. Hernndorf ja R. Koall).

Iga lavastus valmib omal moel ja meie näitlejad soovivad festivali raames teiega jagada neid kulisside taguseid põnevaid lugusid, mis ühe või teise lavastuse sünniga kaasas on käinud. Maailm, mis teatrivaataja jaoks tavaliselt pärast eesriide langemist hajub, avaneb augustikuus teie eest kogu oma salapäras.  

Ootame külalisi tund aega enne etenduse algust, et nautida üheskoos tassikest teed. Kaasa palume võtta hea tuju ja võimaluse korral mõned huvitavad küsimused, mida esitada oma lemmiknäitlejale!

Ootame teid!