Head Vene Teatri sõbrad!

Head Vene Teatri sõbrad!

Vene Teatri mängukavas on toimunud muudatused. Seoses Eestis kehtiva eriolukorraga ei ole teatris praegu

võimalik uuslavastusi välja tuua.  Seetõttu jääb ära suveprojekt "Kajakas".  Kõik ostetud piletid on kehtivad

teistele Vene Teatri lavastustele kuni 2020. aasta lõpuni.

Täpsem info piletite vahetamise ja tagastamise kohta:

1. PDF-piletid muutuvad Vene Teatri kinkepiletiks, millega saab  kuni 31.12.2020 osta uue pileti mõnele Vene Teatri etendusele.  Selleks on vaja internetis ostu sooritamise lõpus sisestada kinkepileti koodi väljale olemasoleva PDF-pileti triipkoodi number.

 NB! Kinkepilet on maksevahendiks uue teatripileti ostmisel. Kui ostetava pileti hind on kõrgem kinkepileti hinnast, tuleb vahe juurde maksta.  Juhul kui aga teie poolt ostetava uue pileti hind on kinkepileti väärtusest väiksem, siis ülejääv summa tagastamisele ei kuulu.

 2. Piletite tagastamisel (nii PDF-, kui ka piletimüügipunktidest ostetud piletid) palume võtta ühendust Vene Teatriga e-posti aadressil kassa@veneteater.ee.

Kirjas märkige ära etenduse nimi, kuupäev, pileti id-number ja hind, samuti piletiomaniku isikukood ja kontonumber. Soovitav on lisada kirjale ka tagastatavast piletist tehtud foto. PDF-pileti omanikel palume kirjale lisada oma pileti koopia.

 3. Omniva pakiautomaati tellitud piletite omanikel, kes soovivad olemasolevaid pileteid kasutada kinkepiletina, palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee. Kirja sisus märkige oma tellimuse number, mille leiate tellimuse kinnitamise e-kirjast või piletite id-numbrid.

4 . Piletimüügipunkidest ostetud piletite vahetamisel uute vastu, palume võtta ühendust Vene Teatriga e-posti aadressil kassa@veneteater.ee.

Kirjas märkige ära, millisele etendusele, milliseks kuupäevaks ja millise hinnaga oli vahetatav pilet ostetud. Samuti lisage, millise etenduse vastu soovite piletit vahetada: tooge välja etenduse nimi, toimumise kuupäev, pileti hind ning ostja nimi ja perekonnanimi.

5. Soovi korral on võimalik teatrit toetada, annetades piletiraha teatri toetuseks. Kui PDF-pileti omanik soovib annetada piletiraha teatri toetuseks, tuleb tal registreerida oma soov kuni 31. maini siin: : www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja.

Vene Teatri kassa jätkab tööd veebipõhiselt.  Kassapidaja vastab teie küsimustele telefoni ja e-kirja teel tööpäeviti kell 11-17.  Täiendav informatsioon: 611 4911, 611 4962 / kassa@veneteater.ee.

Vene Teater hoiab oma vaatajaid südmuste arengute ja muudatustega kursis.  Jälgige informatsiooni meie kodulehel veneteater.ee

 Loodame mõistvale suhtumisele.

Teie Vene Teater