Kuni aprilli lõpuni jäävad kõik Vene Teatri etendused ära

Kuni aprilli lõpuni jäävad kõik Vene Teatri etendused ära

Seoses koroonaviiruse äkilise ja ägeda puhanguga on Eestis kehtestatud eriolukord , mis kestab kuni 1. maini. Ajavahemikul tänasest kuni 30. aprillini jäävad ära ka Vene Teatri etendused.

 Kõik piletid, mis on ostetud enne 1. maid toimuma pidanud etendustele, kehtivad kuni 2020. aasta lõpuni. Etenduste uued kuupäevad teeme teatavaks lähiajal. Piletiomanikud, kel on pilet märtsi või aprilli etendusele, võivad pileti vahetada mõne teise etenduse pileti vastu.

 Alates 01.04.2020 avaldatakse uute etenduste kuupäevad ning selgub detailne info piletite vahetuse või tagastamise kohta.

Praegu töötab teatri kassa tavapärase graafiku alusel — esmaspäevast reedeni kell 11-19 ja laupäeval ning pühapäeval kell 14-18. Kassa on suletud riiklikel pühadel. Täiendav informatsioon telefonidel 611 4911, 611 4962 ja 611 4963 ning e-maili aadressil kassa@veneteater.ee

Vene Teater hoiab oma vaatajaid olukorra muutustega kursis. Ärajäävate etenduste uued toimumisajad teeme teatavaks lähiajal. Jälgige informatsiooni teatri kodulehel veneteater.ee.