Vene Teatri  jõuluetenduste sooduspakkumine 2=3 kehtib 15. novembrini

Vene Teatri isadepäeva soodustus 2=3 annab võimaluse soodsalt ja rahulikult planeerida detsembrikuu teatrikülastusi. Lapsi ootab iga etenduse lõpus Jõuluvana ning loomulikult saab iga laps kaasa kingituse. Toredast jõulumeeleolust saavad aga osa ka isad-emad. 

 Praegu on õige aeg südamlike jõuluetenduste külastamise kuupäevad paika panna ja piletid ära osta. Tänu 1.–15. novembrini kestvale sooduspakkumisele 2=3 on iga kolmas teatripilet tasuta. Ehk siis ostes piletid kahele erinevale lastelavastusele, saate kolmanda jõululavastuse pileti kingitusena kaasa*.

 Ostes ühe pileti etendusele “Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu“ (7.,14.,21. ja 28. detsembril) ja teise pileti etendusele “Külmunud laulud“ (10. ja 22. detsembril), saate kolmanda tasuta pileti etendusele  “Jõulupuude planeet“ (20. ja 29.detsembril). Kampaania 2=3 raames  maksate kahe etenduse pileti eest, aga külastada saate kolme erinevat jõululavastust.

 Kampaania “Kolm kahe hinnaga“ kestab 15. novembrini.

 

 

Tingimused:

Ostes ühe pileti  uuslavastusele “Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu“  

ning teise pileti jõululavastusele “Külmunud laulud“,

saate kingituseks kolmanda pileti  etendusele “Jõulupuude planeet“ .

Piletiostul valige ostukorvi kõigi kolme lavastuse piletid ning kasutage igaühe puhul

piletikoodi “Kingitus“.

Kolmanda, tasuta pileti soodustus on nähtav piletite ostu kogusummast.

 

 NB! Kõikidel Vene Teatri etendustel on sünkroontõlge (kõrvaklappidega) eesti keelde.

Teater igaühele!

 

Pileteid jõululavastustele saab osta Vene Teatri kassast (Vabaduse väljak 5), Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktidest ning veebilehtedelt veneteater.eepiletilevi.eepiletimaailm.com. Täiendav informatsioon: +372 6114 911 / kassa@veneteater.ee