Vene Teatri piletite kevadlaat

 

7.-12.maini kestab Vene Teatri traditsiooniline piletite kevadlaat.  Sel ajal saab teatripileteid osta väga soodsa hinnaga.

Piletite kevadlaada raames saab kõikidele etendustele, mis toimuvad Vene Teatris  kuni 

12.maini osta pileteid alates 5 eurost.  Mai teise poole, augusti ja septembri etenduste piletite hinnad algavad 8 eurost.  Soodsaid pileteid on võimalik soetada ka Vene Teatri suvelavastusele “Kuu aega maal“ Sagadi mõisas – 6.,7.,13. ja 14. juunil toimuvate suveetenduste piletid  on laada ajal 20% tavahinnast soodsamad.

Kõikidel etendustel on ka sünkroontõlge eesti keelde.

Piletilaada soodustused ei kehti eriprojektidele ning Vene Teatri suure saali looži- ja  VIP- tsooni kohtadele.  Sooduspiletid on müügil teatri kassas, Piletilevi müügipunktides ning internetis.  Täpsem info piletite ja lavastuste kohta aadressil www.veneteater.ee.

 Piletite kevadlaada ajal, 7. mail, toimub Vene Teatris teatrikülastajate konverents, mis on pühendatud lõppevast hooajast kokkuvõtete tegemisele ning uue hooaja plaanide tutvustamisele.  Sissepääs on vaba.  Kõikidele konverentsil osalejatele on Vene Teatril varuks kingitus – 5 euro väärtuses kupong, mida saab kasutada teatripiletite ostmisel. Teatrikülastajate konverents algab 7. mail kell 18.00 Vene Teatri suures saalis.

Kohtumiseni teatris!