Telekanal PBK ja Sihtasutus Vene Teater kutsuvad kõiki kaasmaalasi osalema heategevuslikus aktsioonis, et aidata piiratud liikumisvõimega inimesi

Telekanal PBK ja Sihtasutus Vene Teater kutsuvad kõiki kaasmaalasi osalema heategevuslikus aktsioonis, et aidata piiratud liikumisvõimega inimesi.

Uue aasta eel ja 2017. aasta jaanuarikuu jooksul viib telekanal PBK läbi heateegvusliku kampaania, et koguda vahendeid piiratud liikumisvõimega inimestele Vene Teatrisse trepitõstuk ning vaatesaalis ratastooliga istumiseks spetsiaalsete teisaldatavate toolide ehitamiseks. Heategevuslikus kampaanias kaasa lüüa on väga lihtne – helistage numbril 9007914 ning tehke oma annetus.

Teatrit armastavad kõik, on ju lastegi jaoks teater eriline võlumaailm. Kuid mõnele vaatajale võib osutuda ligipääs meie Vene Teatrisse tõeliseks katsumuseks: ratastoolis teatrisse pääsemine ja seal liikumine on üsnagi keeruline. Teatri näitlejanna ja heategevusfondi „Artalliance“ juhatuse liikme Larissa Savankova sõnul tuli möödunud aasta maikuus, kui fond korraldas teatris piiratud liikumisvõimega laste toetuskontserti, erivajadustega lapsi sõna otseses mõttes kätel saali kanda.

Vene Teater on oma jõududega paigaldanud juba ühe tõstuki, mille abil pääsevad ratastoolis vaatajaid teatri hoovist teatri suure saali parteri fuajeesse. Invatõstuki sissepääsu ligidale korraldatakse vajaduspõhiselt ka spetsiaalne riietehoid. Kuid see lahendus pole veel piisav, sest eks toimuvad ju teatris etendused mitte üksnes suures saalis, vaid ka väikeses saalis, kuhu aga pääseb hetkel taas üksnes mööda treppi. Teatril on kavas ehitada suurde saali ka spetsiaalsed teisaldatavad toolid, et tagada parteris ratastoolis külastajatele võimalus istuda mugavalt tavapubliku hulgas.

Telekanal PBK  korraldab heategevusliku kampaania, et koguda vahendeid Vene Teatri varustamiseks kõige vajalikuga – trepitõstuki ja spetsiaalstee toolidega. Et kampaanias kaasa lüüa, helistage vaid numbril 9007914.

Helistades numbril 9007914 kuni jaanuari lõpuni 1 euro. Annetuse tegemiseks tuleb automaatvastaja kõne infotekst kuulata kuni lõpuni. Annetused toimivad üksnes Telia mobiilside võrgus. Helistada saavad kõik Telia kliendid.

Telefoni number annetuse tegemisesk:

9007914 (üksnes Telia teenuse võrgus)

Ühe kõne hind 1 euro.

Kõik annetused kasutatakse täies ulatuses üksnes heategevuslikul eesmärgil.