Külm süda

W. Hauff

Lavastaja Andrei Tsisaruk
Lavastaja abi Tatjana Kaur
Valguskunstnik Sergei Mironov

Osades: Aleksandr Okunev, Anna Sergejeva, Artjom Garejev, Ivan Aleksejev, Juri Zilin, Sergei Furmanjuk, Tatjana Manevskaja
Lastelavastus, muinasjutt

Soovitav vanusele 5+
Etendus on vene keeles
Etendus kestab 1 tund 10 minutit

See on muinasjutt raskustest elutee  valikul. Peategelane, noor söepõletaja, astub pärast isa surma täiskasvanuellu. Ta kohtab kaht vaimu, head ja kurja. Hea tundub tagasihoidlik ja tüütu. Kuri – tugev ja helde. Vaimud on valmis teda aitama ja noormees peab valima vaese ja ausa elu, kus tuleb soovitu saavutamiseks palju tööd teha, ning rikka ja autu elu vahel, kus saad kõik kohe ja praegu – nii kuulsuse kui edu, aga seejuures kaotad südame, kaotad armastuse, kaotad austuse ligimese vastu, kaotad kõik, mis teeb inimesest inimese. Millise tulemuseni meie peategelane jõuab? Kas temast saab hingetu rikkur? Kaotab igavaseks võime armastada, kaasa tunda, uskuda? Kaotab oma elava südame? Võib-olla saab kaunis neiu tema päästjaks?

See kõik saab teile selgeks, kui vaatate ja kuulate saksa romantiku Wilhelm Hauffi muinasjuttu, mille on instseneerinud ja lavastanud andekas noor Moskva lavastaja Andrei Tsisaruk projekti OLD FUTURE THEATRE (O.F.T.) raames. Projekti eesmärk on ühendada jõupingutused kaasaegse teatri uute arenguteede otsinguil.