TEATRIKUU: VENE TEATER KUTSUB KÜLLA

Märts on teatrikuu, säravate vaatemängudega peetakse teatrilavadel pidu, pühitsetakse vana ja unikaalset kunsti, millest inimestel kunagi küllalt ei saa. Vene Teater on oma sõpradele-vaatajatele ette valmistanud mitmeid üllatusi! Ootame teis meie ühisele peole!

Interaktiivne programm „Mängime teatrit“ täiskasvanutele

21. märtsil kell 15.00 toimub esimest korda interaktiivne programm „Mängime teatrit“ täiskasvanutele. Pilet annab võimaluse osaleda proovis koos tõeliste näitlejatega ja etenduses, mida võivad tasuta vaatama tulla kell 17.00 5 sõpra või sugulast. See on unikaalne võimalus ühel päeva jooksul teha teoks oma teatriunistus.
piletilevi-logo

Pilet maksab 15€.
подробнее

Lavastuse „Kirsiaed“ avalik proov

17. märtsil kell 19.00 on suurel laval Igor Lõssovi lavastuse „Kirsiaed“ avalik proov. Lavastuse esietendus toimub 24. aprillil. Te saate osa etenduse ettevalmistusprotsessist, mõistate kui keeruline ja sisukas see on.

Üritus on tasuta, eelregistreerimisega teatri kassas.

Ekskursioon teatris

Vene Teater pakub unikaalset võimalust heita pilk teatrikulisside taha ja näha seda näitlejate, lavastajate, kunstnike ja teiste teatritöötajate silmadega. Räägime Teile huvitavaid fakte ja lugusid teatri ajaloost ja viime Teid ruumidesse, mis tavaliselt on publikule suletud: lava, dekoratsioonitöökoda ja kostüümiladu, rekvisiidi- ja grimmiruumid on meie näitlejate igapäevane töökoht, aga teatrivaatajale tundmatud. 16. märtsil kell 19.00 juhib teatris huvitavat ekskursiooni näitleja Tatjana Manevskaja.
piletilevi-logo

Pilet maksab 5€.

Igor Lõssovi loominguliste õhtu

13. märtsil kell 19.00 toimub Vene Teatri kaminasaalis esimene õhtu teatri kunstilise juhi Igor Lõssovi loominguliste õhtute sarjast. Igor Lõssov ei ole ainult teatrilavastaja, vaid ka filmitegija, näitekirjanik, fotograaf. Ta loeb ette oma näidendi „Daamide tants“ ja vastab kõikidele küsimustele.

Üritus on tasuta, eelregistreerimisega teatri kassas.

Kutsu sõber teatrisse

5.-8. märtsini toimub Vene Teatris piletimüügiaktsioon „Kutsu sõber teatrisse“. Kui te nendel päevadel ostate pileti teatri kassast, siis teie sõbra pilet on kaks korda odavam!
подробнее

Kohtumine publikuga

12. märtsil pärast „Eluloomängu“ etendust toimub väikeses saalis kohtumine Ivan Strelkini ja Max Frischi näitemängus osalevate näitlejatega. Lavastuse üle arutlema kutsutakse kõiki, kes on sel õhtul saalis. Kui te aga olete etendust juba näinud, siis võite tulla teatrisse kell 22.00 ja ühineda piletiomanikega.

Õhtusöök näitlejatega

Ajavahemikus 1.-15. märtsini teatri kassast ostetud piletite vahel loositakse välja eriline auhind – õhtusöök näitlejatega restoranis Konrad. Esimene õhtusöök Alina Karmazina ja Aleksandr Žilenkoga toimub 26. märtsil (varsti näete neid Ivan Strelkini uues lavastuses, Dostojevski „Valgetes öödes“); teine, Tatjana Manevskaja ja Aleksandr Ivaškevitšiga, 28. märtsil. Auhindade loosimist 19. märtsil kannab saates „Eesti uudised“ üle PBK. Ürituse partner on restoran Konrad.
подробнее