LEONID  ŠEVTSOVI LOOMINGULINE ÕHTU
Erakordse lavalise lummusega näitleja, psühholoogilise teatri tugevaim esindaja, Leonid Ševtsov tuli meie teatrisse tööle aastal 1960.
Praegu teeb ta proove uuslavastusega “Vene unenäod“, mille lavastaja, Vene Teatri kunstiline juht Filipp Loss, pühendab just Leonid Ševtsovi 80.juubelisünnipäevaks.
Teenekas näitleja teeb sel hooajal kaasa veel kahes Vene Teatri lavastuses: “Viimane ohver“ ja “Kirsiaed“.
Teatrikülastajad, kes on Ševtsovi loomingulisel teel silma peal hoidnud, mäletavad teda kunagistest lavastustest “Ivan Vassiljevitš“, “Tramm nimega Iha“, “Armas luiskaja“, “Maskeraad“, “Vennad Karamazovid“.  Seda nimekirja võiks pikalt jätkata, sest meeldejäävaid rolle on juubilaril aastakümnete jooksul olnud väga palju.
Leonid Ševtsovi loominguline õhtu toimub meie teatris 28.jaanuaril 2018.
 
LIILIA  ŠINKARJOVA LOOMINGULINE ÕHTU
Lüüriliste rollide kangelanna, imeliste vokaalsete võimetega näitlejanna- Liilia Šinkarjova tuli meie tearisse aastal 1971.
Käesolevas repertuaaris on Šinkarjoval rollid lavastustes “Kuritöö ja karistus“, “Poiss, kes ei kartnud midagi“, “Häda mõistuse pärast“ ja “Florence“.
Näitlejanna loominguliste tööde nimistus on arvukalt muinasjutulisi, lüürilisi ja koomilisi tegelasi.  Näiteks on ta kaasa teinud lavastustes “Klaasist loomaaed“, “Mees ja naine üürivad korterit“, “Kirsiaed“, “Idioot“, “Kaheksa armastavat naist“, “Uusaasta vastupidi“.
Kevadel ootavad teda proovid Anatoli Leduhhovski uuslavastusega “Üks täiesti õnnelik küla“.
Liilia Šinkarjova loominguline õhtu toimub 18. veebruaril 2018.
Jõulise dramaatilise andega näitlejanna, Liidia Golovataja, asus meie teatris tööle aastal 1968.  Käesoleval hooajal teeb ta kaasa järgmistes Vene Teatri lavastustes: “Poiss, kes ei kartnud midagi“, “Häda mõistuse pärast“ ja “Florence“.  Mitte väga ammu säras ta lavastustes “Kroonimine“, “Mets“ ja “Onukese unenägu“.  Uuel aastal ootab meie teatri üht enim nõutud näitlejannat ees rida uusi rolle.  Juba on tal alanud proovid näidendiga “Richard III“ ja õige varsti algavad proovid lavastustega “Üks täiesti õnnelik küla“ ning “Kuu aega maal“.
Teatrikülastajad, kes meie teatri lavastustega pikemat aega kursis olnud, mäletavad Golovataja meeldejäävaid rolle lavastustes “Tramm nimega Iha“, “Minu naine on valetaja“, “Ustavad naised“, “Hüva leili“ jpt.
Liidia Golovataja loominguline õhtu toimub 31.märtsil 2018.
Jelena Jakovleva töötab Vene Teatris alates aastast 1973.
Tema näitlejaandes on ühendatud särav lüürilisus ja karakteersus.
Lõppeval aastal täienes Jakovleva rollinimekiri mitme meeldejääva osatäitmisega uuslavastustes “Kuritöö ja karistus“ ning “Häda mõistuse pärast“.  Lisaks mängib ta kaasa lavastustes “Poiss, kes ei kartnud midagi“ ja “Florence“.  Ees ootavad proovid Anatoli Leduhhovski uuslavastusega “Üks täiesti õnnelik küla“.
Teatrikülastajad, kes on näinud Jelena Jakovleva lavatöid tema erinevatel loomeperioodidel, mäletavad kindlasti etendusi “Meie nooruse linnud“, “Mees ja naine üürivad korterit“, “Puud surevad seistes“, “Ma armastan sind igavesti“, “Tartuffe“ ja paljud teised.
Jelena Jakovleva loominguline õhtu toimub 24.aprillil 2018.
 
Kirglike romantiliste kangelaste rollidega silma paistnud Vladimir Antipp tuli Vene Teatrisse aastal 1973.  Praegu teeb ta kaasa lavastuses “Mängurid“, “Häda mõistuse pärast“, “Zoika korter“ ja “Jõulupuude planeet“.  Õige pea alustab aga proove Anatoli Leduhhovski uuslavastusega “Üks täiesti õnnelik küla“.
Vanema põlvkonna teatrikülastajad mäletavad kindlasti Antipi mängitud Germanit lavastuses “Padaemand“, samuti tema osatäitmisi lavastustes “Kellele lüüakse hingekella“, “Võssotski kontsert TUI-s“, “Suveöö unenägu“, “Moskvasse! Moskvasse!“ ja paljudes teistes teatritükkides.  Noorema põlvkonna teatrikülastajatel on aga meeles tema särav roll lavastuses “ Mick Jaggeri huuled“.
Vladimir Antipi loominguline õhtu toimub 6.mail 2018.