Filipp Loss, teatri juht

E-post: Filipp.Loss@veneteater.ee

Margus Allikmaa,tegevdirektor
margus.allikmaa@veneteater.ee

Ettepanekud koostööks Vene Teatriga ja sellega seotud küsimused palume saata teatri kunstilise juhi abile Aleksandra Andrejukile.
Aleksandra Andrejuk, kunstilise juhi abi  Е-post: aleksandra.andrejuk@veneteater.ee
Ettepanekud koostööks Vene Teatriga ja sellega seotud küsimused palume saata teatri kunstilise juhi abile Aleksandra Andrejukile.

 

Iaroslava Pulinovich, dramaturg

Телефон: 6114902,  + 372 5383 1396

Е-почта: iaroslava.pulinovich@veneteater.ee

Lavastusmeeskond

Aleksandr Žedeljov, muusikajuht, helilooja
Olga Privis, koreograaf

Svetlana Šušina, trupijuht
Telefon: +372 611 4906, +372 5322 6566
E-post: sveta@veneteater.ee

Tatjana Kaur, lavastaja abi
Larissa Tšerkassova, lavastaja abi

Turundus- ja müügiosakond

Mari Torga, müügidirektor
Telefon: +372 6114982
E-post: mari.torga@veneteater.ee

Margarita Soskova, müügijuht
Telefon: +372 611 4962
Е-post: rita@veneteater.ee

Diana Yanson, reklaamikunstnik
Teatri Galerii koordinaator
Тelefon: +372 611 49 23
Е-post: diana.yanson@gmail.com

Galina Lõsjuk, kassapidaja
Telefon: +372 611 4911
Е-post: kassa@veneteater.ee

Teenindav meeskond

Jekaterina Kaskovitš, administraator
Тelefon: +372 611 4907, +372 5918 2540
Е-post: jekaterina@veneteater.ee

Natalie Fursova, õhtune administraator
Irina Ladõko, publikuteenindaja
Larissa Germanovitš, publikuteenindaja
Jelena Tamilina, publikuteenindaja
Irina Beloussova, publikuteenindaja

Vera Nossova, garderoobitöötaja
Tatjana Ljahhova, garderoobitöötaja

 

Administratsioon

Žanna Paulus, personalispetsialist
Telefon: +372 611 4908, +372 611 4900, +372 5304 4753
E-post: zanna@veneteater.ee, info@veneteater.ee
Faks: +372 611 4999

Irina Batajeva, pearaamatupidaja
Telefon: +372 611 4903
E-post: irina@veneteater.ee

Anne Hanst, raamatupidaja
Telefon: +372 611 4904
E-post: anne@veneteater.ee

 

Tehniline meeskond

Andrei Kissin, lavastusala juhataja
Telefon: +372 611 4914, +372 511 9950
Е-post: andrei.kissin@veneteater.ee

Jekaterina Sedova, tootmisjuht, kunstnik-
tehnoloog
Telefon: +372 611 4914, +372 5860 4858
Е-post: jekaterina.sedova@veneteater.ee

Helitehnikud
Helitehnikud
Valeri Kazakov, vanem helirežissöör
Irina Batšerikova, helirežissöör
Sergei Šegurov, helirežissöör
Mihhail Timofeev, helirežissöör

Valgustajad
Anton Andrejuk, vanemvalgustaja
Sergei Mironov, valgustaja
Ilja Fominov,valgustaja
Denis Bretško, valgustaja

Grimeerijad
Margarita Ljubimova, vanemgrimeerija
Ljubov Alhovik, grimeerija
Marina Matkevitš, grimeerija

Kostümeerijad
Valentina Issajeva, vanemkostümeerija
Olga Skuratova, kostümeerija
Viktoria Voronina, kostümeerija
Irina Tsivinskaja, kostümeerija

Rekvisiitorid
Ljudmilla Kähar, vanemrekvisiitor
Žanna Medova, rekvisiitor
Tatjana Radžabova, rekvisiitor

Tehnikud
Aleksander Tikunov, vanemlavameister
Valeri Konopljov, lavameister
Vladimir Kalinin, lavameister
Daniil Popov, lavameister
Igor
Yandunen, lavameister
Anatoli Gratsev, lavameister
Aleksei Voronkov, lavameister
Vjatseslav Arestov, lavameister
Dmitri Prozorov, lavameister
Stanislav Gusev, lavameister

Tootmine

Butafoorid

Jelena Petrojeva, dekoraator,
tootmiskoordinaator
Jelena Oleinikova, vanembutafoor
Darja Muratova, butafoor

 

Õmbluskoda

Natalja Aniskina, juurdelõik.-modellerija
Irina Kravtšenko, juurdelõik.-modellerija

Metallikoda
Dmitri Mjatšin, keevitaja

Puukoda
Vladimir Aleksejev, tisler

Haldusmeeskond

Andres Nõlve, haldusjuht
Telefon: +372 611 4964, + 372 518 8263
Е-post: andres.nolve(at)veneteater.ee
Georgi Kašnikov, autojuht
Oleg Fjodorov, üldtehnik
Olga Baturina, koristaja
Liudmila Brashe, koristaja
Tatiana Dragunova, koristaja
Irina Zevahhina, koristaja
Nina Sedykh, koristaja
Svetlana Panova, valvelauatöötaja
Dmitri Martõnov, valvelauatöötaja
Aino Kurganova, valvelauatöötaja