Poiss, kes ei kartnud midagi

A. Smedberg

Lavastaja Polina Stružkova (Moskva)

Osades: Liidia Golovataja, Jelena Jakovleva, Liilia Šinkarjova, Tatjana Manevskaja ja Jelena Tarassenko.

13.12 K 17:00
27.01 L 12:00
27.01 L 14:00
27.01 L 14:00
22.04 P 12:00


Etendus on vene keeles
Alla 3 a mittesoovitatav
Etenduse kestus: 45 min

Vene Teater- muinasjutuvestja. 13.detsembril kell 17 toimub meie teatris mõnevõrra eriline etendus “Poiss, kes ei kartnud midagi“. 

Iga selle etenduse piletiga saavad väikesed teatrikülastajad kaasa CD plaadi “Vene Teater- muinasjutuvestja“.  Pärast etendust toimub ka plaadi esitlus.  Näitlejad korraldavad selle käigus  teatrikülastajatele viktoriini, ühtlasi antakse vaatajatele võimalus mängida erinevatel pillidel.  Parimatele on, loomulikult, ette nähtud ka auhinnad. Samal õhtul esitletakse ka teist CD plaati “Muinasjutt Tsaar Saltaanist“.

Sellele on salvestatud laulud samanimelisest lavastusest.

Plaati tutvustavad helilooja Aleksandr Žedeljov ja näitleja Jekaterina Kordas, kes vastavad ka teatrikülastajate küsimustele. Õhtu lõpus ootab kõiki vaatajaid muinasjutuline tort!

On ju detsember muinasjuttude ja imede kuu, millega kaasnevad imelised kingitused.

Vene Teatri muinasjutuõhtu korraldaja on näitleja ja produtsent Jelena Tarassenko.

Muinasjuttude CD plaadil „Vene Teater- muinasjutuvestja“ loevad eesti ja rootsi muinasjutte (vene keeles) näitlejad Liidia Golovataja, Tatjana Manevskaja, Jelena Tarassenko, Liilia Šinkarjova ja Jelena Jakovleva.

Kaunite laulude CD plaadil „Muinasjutt Tsaar Saltaanist“ laulavad  näitlejad

Ivan Aleksejev, Aleksandr Žilenko, Juri Žilin, Alina Karmazina, Dmitri Kordas, Tatjana Kosmõnina, Maria Kotlova, Tatjana Manevskaja, Igor Rogatšov, Katrin Sutt, Sergei Furmanjuk, Anastassia Tsubina.Saateansamblis musitseerivad  Marten Altrov, Anna Vaibe, Kirke Karja, Ilmars Priede, Mihhail Nikitin, Ilja Šarapov, Aleksandr Žedeljov, Katrin Kvade, Maria Kotlova.

Polina Stružkova on muinasjutulavastaja. Ta on meie teatris lavastanud „Kuningas Rästahabeme“, „Jõuluvaimud“ ja „Tuhkatriinu“. Polina Stružkova uus lavastus on tehtud rootsi kirjaniku Alfred Smedbergi muinasjutu põhjal ning on huvitav väikelastele, kes saavad selles aktiivselt osaleda. Etenduse ajal istuvad lapsed vanaemade (keda mängivad meie teatri näitlejad) lähedale, kuna muinasjutt, mida jutustab vanaema, on kõige huvitavam ja heasüdamlikum.